şehirler arası nakliyat firmaları
şehirler arası nakliyat firmaları
Anasayfa \ Blog \ şehirler arası nakliyat firmaları
şehirler arası nakliyat firmaları
İsmail KERVANCIOĞLU 11.08.2016 14:45:54 1 733

 

Tayin, iş değişikliği, evlilik gibi nedenlerle şehir değişikliği yapmak durumunda kalabilirsiniz. Bu süreç beraberinde ev bulma, eşyalarınızı yeni şehrinize, evinize taşımayı getirecektir.

Taşınma süreci zahmetlidir. Taşınma olayı şehirlerarası olunca bu zahmet bir kat daha fazla olmaktadır.

Kendiniz bir nakliye aracı tutup taşınmak istediğinizde hem nakliye aracının sahibiyle hem de eşyalarınızı taşıyacak kişilerle ayrı ayrı ücret anlaşması yapmanız gerekecektir. Her ikisini de aynı ana denk getirmeye çalışmak, aracın ve personelin aynı gün boş zamanını bulmak sizin için hayli zor ve

yorucu bir süreç olacaktır. Çünkü hem taşıma elemanlarını her iki şehir için de ödeme yapıyor olmak ekonomik olarak da sizi kuşkusuz yoracaktır.

Bu durumda yapmanız gereken şehirlerarası nakliyat firmaları araştırmak ve bunların içerisinden güvendiğiniz bir firma ile anlaşmaya varmaktır.

Neden Bir Firma ile Çalışmalısınız?

1. Eşyalarınız firma çalışanları tarafından hazırlanır.

2. İsteğinize göre eşyalarınıza sigorta yapılır.

3. Her iki şehir için ayrı ayrı eleman araştırması yapmak durumunda kalmazsınız.

4. Ödemenizi tek bir yere yaparsınız.

5. Taşınma sırasında tek bir kişi ile muhatap olursunuz.

6. Zaman ayarlaması yapmaya çalışmazsınız. Tek yapmanız gereken firma ile anlaşıp ortak bir tarih

7. Mobilyalarınızı söküp takmaya çalışmazsınız. Firma çalışanları tarafından bu işlem gerçekleştirilir.

8. Taşıma işleminin özelliğine göre size sunulacak fiyatlardan herhangi birini seçebilirsiniz.

9. Bireysel çalışanlarla sözleşme yapmak oldukça zor olabilecekken, şehirlerarası nakliyat firmaları arasından bir firma seçerseniz sözleşme yapma imkânı doğacaktır.

kervan nakliyat olarak sizlere kurumsal çözümler sunarız

 parça kontör parçakontör toptan kontör toptankontör toptan kontör siteni ekle firme ekle haber oku toptankontör kontör sitesi kontör parça kontör sitesi toptan kontör sitesi kontör yükle kontöryükle kontör yükle tl yükle tlyükle fatura tahsilat merkezi fatura tahsilatı fatura tahsilatı fatura ödeme merkezi föm fatura ödeme sistemi fatura tahsilat sistemi fatura ödeme noktası fatura tahsilat noktası online fatura tahsilatı fatura tahsilat sitesi kredi kartı ile tl yükle sıra bulucu video izle gazete oku web tasarım lira yükle malatyaspor yenimalatyaspor online tl yükle online kontör yükle emağaza e mağaza indirimli enerji callshop e-mağaza mobilyada sanat rüstem akkoyun slip yazıcı kredi kartı ile fatura ödeme fatura ödeme kuruluşu Load Time (S) : 2.482156