Etiler evden eve nakliyatçılar
Etiler evden eve nakliyatçılar
Anasayfa \ Blog \ Etiler evden eve nakliyatçılar
Etiler evden eve nakliyatçılar

Sahip oldugu genis kapsamli hizmet agi, deneyimli ve azimli alt yapisi ve her biride kendi bünyesinde basarili çalisanlari ile girisimci ve prestijli bir firma yapisina sahip olan sirketimiz, Etiler Nakliyat Firmalari arasinda en kaliteli ve profesyonel hizmet veren kurulus olarak taninmaktadir. Gelismis, donanimli araç filolari ve teknolojik tasima seçenekleri sayesinde her sektörden müsterilerinin ihtiyaçlarini karsilayabilen ve her alana uygun çözümler sunabilen firmamiz, insan gücünün yetersiz kaldigi ATM, çelik kasa, piyano ve Banka Tasimaciligi servislerini de üstlenerek, zaman ve is kaybini en aza indirgeyen çalismalara imza atmaktadir. etiler sigortali nakliye Hizmetlerini eksper analizi, anlasma imzalanmasi, gerekli eleman ve araç desteklerinin saglanmasi ile tasima gününün ayarlanmasi, mutabakat dahilindeki esyalarin sökülmesi ve yeni alanina montajlanmasi, esyalarin paketlenmesi, araca yüklenmesi ve yeni mekanlarina ulastirilip, yerlestirilmesi kapsamina alarak gerçeklestiren ve ayrica da garanti kapsamina alarak bütün bu islemleri gerçeklestiren firmamiz, bu sayede kendinden emin, güvenilir ve rakipsiz bir kurulus oldugunu kanitlamaktadir.          

Taşınmayı problem eden, bu sıkıntılı ve zahmetli süreci nasıl aşacağını bilemeyen, ambalaj tedariki konusunda sorun ve sıkıntı yaşayan müşterilerimiz, bu durumu artık bu kadar dert etmeyin. Çünkü bütün bunları sizin yerinize düşünen, planlayan ve yapan bir hizmet anlayışına sahipsiniz. Nakliye sektöründe uzun yılları geride bırakan ve geçen her sene ile birlikte geniş müşteri portföyüne yeni isimler, hizmet anlayışına da yeni deneyim ve tecrübeler ekleyen şirketimiz bu gün geldiği noktada işini büyük bir profesyonellikle yapan ve hizmet kalitesinde rakip tanımayan bir duruşa sahiptir.

Etiler Evden eve Nakiyat yada Etiler Kurumsal Alan Taşımacılığı hizmetlerine ihtiyaç duyan müşterilerimiz için yedi yirmi dört kesintisiz hizmet veren çağrı merkezimiz ile en kısa sürede yanında olan, ücretsiz ekspert hizmeti ile süreci planlayıp, nakliye ücreti ve sigorta bedelini netliğe kavuşturan firmamız şehir içi ve şehirlerarası platformlarda güçlü bir alt yapı ile size destek sağlamaktadır. Paketlemeli Taşımacılık farklı ile eşya ambalajlama, demontaj ve kolileme gibi işlemleri titizlikle yapan,bu süreçte ortaya çıkacak kazalara karşı sigorta güvencesi sunup hak ve çıkarlarınızı sonuna kadar koruyan şirketimiz alanının en iddialı nakliye çözümlerine imzasını atar.