evden eve nakliyat ücretleri
evden eve nakliyat ücretleri
Anasayfa \ Blog \ evden eve nakliyat ücretleri
evden eve nakliyat ücretleri

 

Evden eve nakliyat ücretleri herkesin merak ettiği bir sorudur. Öncelikle bu ücretlerin taşınacak eşya ve yeni taşınılacak yerin mesafesi çok büyük önem taşımaktadır.

Sizin yapmanız gereken nakliyat işi ile uğraşan kişileri çağırıp eşyanın ne kadar olduğunu gösterip, yeni adresi yerini söylemenizdir.

Sizin eşyanız ne kadar çoksa fiyat ona göre artar ve eşyanız küçük değil büyük kamyonluk ise 200

TL kadar artabilir. Bir diğer husus ise taşınacak yerler arası mesafedir. Bu mesafe ne kadar çok olursa ona göre fiyat ödersiniz.

Ekstra beş kilometre fazlalık bile size 200-250 TL arası fazlalık olarak

yeter.

Taşıyacak kişiler önce eşyaya bakarlar ve ardından mesafeyi konuşurlar. Yakınlık olarak 5-10 km arası fiyat eşyanız çok değilse 800-1200 TL arasından değişir ya da eşyanız çok ve gidilecek mesafe 10

kilometreyi aşıyorsa size sunulacak fiyat en 1500 liradır. Mesafe önemli ama sizin taşıtacağınız yük ve aracın cinsi fiyatta çok etkilidir. Büyük kamyona sığacak şekilde eşyalarınız varsa siz yaklaşık 1200 liradan aşağı fiyat veren bulmanız çok zor.

Tanıdıklarınız araya sokarsanız ya da daha önceden taşınan birisinden referans gibi fiyatta bir pazarlık yapabilirsiniz. Mesela 1150 fiyat verilirse siz tanıdıklarınızı ya da o firmadan daha önce eşyalarını taşıtmış kimseleri bulup yardım isterseniz, fiyata yansır bu durum. Evden eve nakliyat ücretleri değişkenlik gösterir. Bunu belirlemek kimi zaman zordur ama dediğim hususlara göre fiyatlar da deişebiliyor