Topkapı nakliyat firmaları
Topkapı nakliyat firmaları
Anasayfa \ Blog \ Topkapı nakliyat firmaları
Topkapı nakliyat firmaları

Amatör tasimacilik anlayisina son vererek, konforlu güvenilir ve kolay bir esya transferi hizmetlerine kapi açan Topkapi Evden Eve Nakliye kurulusumuz, sunmus oldugu ücretsiz ekspertiz destegi, sigortali tasima ve kaliteli ambalajlama sistemleri sayesinde, sektörün en hizli ve basarili çalismalarini üstlenmektedir. Ister evden eve olsun ister sehirlerarasi, her türlü kurumsal sirket ve parsiyel esya transportlarini da, gelismis hizmet potansiyeli ve donanimli ekipmanlari sayesinde, müsterilerini zaman ve is kaybina ugratmadan gerçeklestirme imkâni sunan firmamiz, çalismalarini uzman personel esliginde demontaj ve paketleme hizmetleri ile baslatmaktadir.

 

Anlasma saglanan gün, alanda bulunan personellerinin yardimi ile, bütün esyalarin ambalajlamasini tek tek yaparak, güvenli bir sekilde tasinabilecegine emin olduktan sonra, kapali, süspansiyonlu araç filosuna yüklemesini ve tasimasini yaptiran sirketimiz, hizli ve sorunsuz bir sekilde esyalari yeni alanlarina ulastirarak, montaj ve dizaynlarini yaptiktan sonra çalismalarini sonlandirmaktadir. 30 yillik deneyimine modern ve teknolojik tasima sistemlerini de katarak, zirvelere dogru emin adimlarla yol alan firmamiz, farki ile gerisinde markalasmis bir isim ve genis referanslara sahip bir sirket profili birakmaktadir.

 

Anahtar teslimi taşıma hizmeti olarak da adlandırabileceğimiz bir yaklaşım ile taşınmaya dair ne varsa hepsini sizin adınıza yapan, araçları ile yalnızca eşya transferi değil bundan önce geçen hazırlık sürecindeki işlemleri uzman kadrosu ve modern ekipmanları ile ihtimamlı ve ciddiyetle yapan kuruluşumuz İstanbul’un diğer semtlerinde olduğu gibi Topkapı Evdeneve Nakliyat ve daha kapsamlısı olan Topkapı Kurumsal Taşımacılık hizmetlerini de aynı titizlik ve özveri ile gerçekleştirmektedir.

 

Topkapı Ambalajlı Nakliye olarak da bilinen ve taşınacak alanda bulunan eşyaları sınıfına göre ayırıp avrupa standartlarına sahip kalitedeki ambalaj çözümleri ile sarıp kolileyen ve nakliyeye hazır hale getiren ekibimiz; kapalı kasa modern donanımlarla güçlendirilmiş araçları ile transferi gerçekleştirmektedir. Yüksek katlarda bulunan ev ve iş yerlerini asansörlü sistemler kullanarak kolayca boşaltan yeni adres yüksek katta ise çıkartan şirketimiz doğacak zarar ihtimaline karşı da tazmin güvencesi sağlar.