Ziverbey nakliyeci
Ziverbey nakliyeci
Anasayfa \ Blog \ Ziverbey nakliyeci
Ziverbey nakliyeci
Anadolu yakasında yer alan bu güzel semtte ihtiyaç duyulan nakliye çözümlerine imzasını atan kuruluşumuz, Ziverbey Evden eve Nakliyat Şirketleri içerisinde verdiği hizmetlerin kalitesi ve kapsamı ile de ayrıcalık yaratmaktadır. Uzman ekspertizleri aracılığı ile taşınacak olan konutu önceden görerek bu doğrultuda çalışmalarını hazırlayan ve sürece yön veren şirketimiz, nakliye fiyatları, işlem esnasında kullanılacak araçların sayı ve kapasitesini, gerekli paketleme materyallerini ve eleman adedini de yine bu çalışma sonucu kesin olarak belirlemektedir.                  
 
 
Kapalı kasa kamyonları ile eşyaları güvenli ve muhafazalı bir biçimde transfer eden, Eşya Ambalajlama hizmetleri ile ev ve kurumsal alanların içerisinde bulunan; mobilya, elektronik eşya, makine, kırılma özelliğine sahip malzeme, evrak, dokümantasyon ve aklınıza gelen ne varsa sınıfına göre ayrı ayrı toplayıp uygun ambalaj seçenekleri ile muhafaza altına alarak koli ve kutularla sevkiyata hazır hale getiren şirketimiz hem şehir içi hem de şehirlerarası mesafelere güvenle nakledilmesini sağlar. Ayrıca montaj, demontaş, tesisat ve marangozluk hizmetlerini de yine aynı hizmet başlığı altında işinde uzman personelleri ile gerçekleştiren bu sayede size ayrıca zahmet ve masraf bırakmayan kuruluşumuz Ziverbey Evden eve Nakliyat başta olmak üzere İstanbul da bulunan tüm ilçe ve semtlere Avrupa standartlarında taşımacılık hizmetleri verir.

 

Tüm bu hizmetleri ile stresli, yorucu ve zahmetli taşınma dönemini geride bırakan, daha hızlı, sorunsuz, güvenli ve ekonomik çözümler ortaya koyan şirketimiz sigorta kapsamında gerçekleştirdiği tüm bu faaliyetler ile müşterilerinin çıkarlarını, firmasının da prestij ve ismini güvence altına alır. Ekspertiz odaklı çalışan ve gerçekleştireceği tüm taşıma hizmetlerini bu yolla planlayıp yola çıkan, bu sayede de sorunsuz geçen nakliye sürecine imzasını atan firmamız eşine ender rastlanan bir çalışma performansı ortaya koyar.Alışılagelmiş transfer çözümlerinden çok daha fazlasını yapan, eşyaların toplanması, mobilyaların demontesi, güvenli paket çözümlerine sarılıp kolilenmesi, araçlara yüklenmesi ve transferini bizzat gerçekleştirerek size yapacak iş bırakmayan firmamız, zahmetsiz ve hızlı bir taşınma sürecinin kapılarını sizler için aralar.Müşteri memnuniyetini ilke edinen, adres değiştirecek konutların özellik ve içeriğine özel taşınma seçenekleri sunan kuruluşumuz, bu kalitesi ile Ziverbey Nakliye Firmaları içerisinde çok farklı bir konum ve statüde yer alır. Bu güne kadar binlerce konutun kusursuz bir şekilde güvenle nakledilmesini sağlayan şirketimiz, müşteri portföyü ve çok özel isimlerden oluşan referansları ile bu alanda alabileceğiniz hizmetlerin en iyisini sağlar. Üstelik de sigorta güvencesi altında son derece ekonomik fiyatlar ve uygun ödeme koşulları ile.