Müşteri Yorumları

Tuzladan Kadıköye taşındık. Kervan nakliyat tüm yükümüzü aldı. Fiyatı da inanılmaz uygun yakın dostumdan bile bu fiyata yardım alacağımızı sanmazdım.Doğru bir tercih yapmışız. Kervan nakliyata teşekkür ediyoruz.

Akif ERGUVAN Kadıköy

Eşyalarım benim kıymetlilerimdir. Kervan nakliyat bizi yanıltmadı. O kadar dikkatle paketlediler ki itiraf etmeliyim ben bile bu kadar titiz olamazdım. Fiyat, zaman,plan hepsi çok profesyonel işliyor. Herkese tavsiye ederim özellikle değerli eşyalarınız çoksa.

Işılay AYDIN Kartal

Kervan nakliyat ile Avcılardan Anadolu yakasına taşıdındık. Aldığımız hizmetten son derece memnun kaldık. Eşyalarımız hiçbir sıkıntı olmadan tam planlandığı zamanda taşındı.Değişen sadece mahallemiz oldu eşyalarımız ve ev düzenimiz aynen devam. Ellerinize sağlık Kervan nakliyat evden eve nakliyatta üzerinize yokmuş.

Alper CESUR Avrupa > Anadolu

İşim dolayısıyla çok sık taşınmak zorunda kalıyorum. Birçok evden eve nakliyat firmasından hizmet aldım. Fakat Kervan nakliyat hepsini geride bıraktı.İstanbuldan Tekirdağa taşındım ve hem fiyatı hem hızı oldukça iyi.bundan sonraki tercihim daima Kervan nakliyat olacak.

Bahar Aydınay İstanbul > Tekirdağ

Kervan nakliyat firması ile eşya taşıma hizmeti alarak çok doğru tercihte bulunduğumuzu gördük ev eşyalarımızı çok iyi bir şekilde ambalajladılar. Evden eve nakliyat alanında fark yaratan nakliyat şirketi herkesin taşınmadan önce bu nakliyat firması ile tanışıp nakliyat fiyatı alması konusunda tavsiyede bulunuyorum

Leyla Dereli Esenyurt

Evden eve nakliyat hizmeti almak için tercih ettik. Her biri güleryüzlü işinde uzman adamlardı.Hızlıca ambalajlayıp dikkatlice taşıdılar.Haklarını vermek lazım piyasadaki en uygun fiyattı.kesinlikte tavsiye ediyorum ve Kervan nakliyata teşekkür ediyorum.

Fatih AKÇAY Maltepe

Kervan nakliyat ile evimizi İstanbuldan İzmire taşıdık.evden eve nakliyat olarak ambalajlamalarından eşyaların kurulumuna kadar herşeyden çok memnun kaldık. Eşyalarımız sapasağlam olarak yeni evimize ulaştı. Çok teşekkür ederiz Kervan nakliyat

Esma DOĞAN İstanbul > İzmir

Evden eve nakliyat işimizi yapması için tercih etmiş olduğumu bu nakliyat firması güleryüzlü nakliyat ekibi ve kaliteli ambalajlama ekipmanları ile fark yaratan sistemda nakliyat hizmeti veriyorlar. İstanbul ankara nakliyat işimizde tercih ettik. İstanbul Ataşehir’den eşyalarımızı alıp, Ankara keçiörendeki adresimize eşyalarımızı taşıdılar. Herkese tavsiye ederim. Kesinlikle bu firma ile taşınmalısınız.

Mustafa ÇINAR İstanbul > Ankara

Taşınmak büyük bir külfetti özellikle onca yüksek fiyatlı nakliye firması varken.Ne yapacağımızı düşünürken Kervan nakliyata ulaştım. Kesinlikle çok memnun kaldım ve tüm dostlarıma tavsiyede bulunuyorum.Teşekkürler Kervan nakliyat

Ahmet TAŞPINAR Kartal > Beylikdüzü

Şerhirler arası taşınma hizmeti aldığımız bu firmadan sonuna kadar memnun kaldık. Yapılan iş gayet profesyoneldi. İnsan memur olunca fiyata da dikkat ediyor haliyle. Fiyat konusunda gerçekten çok uygundu.Kervan nakliyatı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Zafer HAKTANIR İstanbul > Kocaeli

1 2 3 5