Esenkent evden eve nakliyat

Esenkent evden eve nakliyat

Esenkent evden eve nakliyat

  Esenkent Nakliyat   

Yük taşıma, ev ve ofis ,taşıma hizmetleri veren Kervan esenkent  nakliyat firmamız, her türlü mobilyayı, ofis ve daireleri istenilen adreslere ulaştırmaktadır. Ev eşyaları, ofis mobilyaları gibi yükler profesyonel bir şekilde nakil edilmektedir. Firmamız 20 yıllık tecrübeye sahiptir. Bu tecrübe sayesinde tüm yükler sıfır risk ile nakil edilmektedir. Ayrıca Esenkent  başta olmak üzere ülkemizin tüm il ve ilçeleri için taşımacılık desteği sağlanmaktadır. Esenkent  nakliyat fabrika yüklerini, ambar yüklerini ve tekstil ürünlerini ekonomik fiyatlar ile nakil etmektedir. Taşıma süresi boyunca en ufak bir malzemenin zarar görmesi veya deforme olması söz konusu değildir. Firmamız Kervan evden eve nakliyat  parça eşyalar, depo yükleri ve  şehir içi ev taşıma hizmetleri için 7/24 araç desteği sağlamaktadır.

Esenkent nakliyat
Esenkent nakliyat

Esenkent  Parça Eşya Taşımacılığı

Esenkent parça eşya taşımacılığı hizmetleri ile farklı illerden Esenkent ’ye getirilen yükler kısa bir süre içerisin de firmamız tarafından depolanmaktadır. Bu yükler uzman personellerimiz tarafından tekrar paketlenmektedir. Paketlenen yükler fiziksel özelliklerine göre gruplandırıldıktan sonra araçlara yerleştirilmektedir. Ayrıca her türlü malzemeye özel açık veya kapalı kasa araçlar tahsis edilmektedir. Esenkent evden eve nakliyat fiyatları ise daireden daireye  göre farklılık göstermektedir. Firmamız ise 3+1 ve 4+1 gibi dairelere  yüzde 40’lık bir indirim yapmaktadır. Ankara, Bursa gibi büyük şehirler için de ekstra indirimler söz konusudur. Esenkent evden eve nakliyat şirketimiz ofisler için de günlük ve hatta saatlik araçlar tahsis etmektedir. Söz konusu tüm araç modellerimiz taşıma güvenliğini üst düzey bir şekilde sağlamaktadır.

Esenkent parça eşya taşımacılığı
Esenkent parça eşya taşımacılığı

Esenkent Nakliye Firmaları

Esenkent nakliye hizmeti veren Kervan taşımacılık firması, müşterilerinin beklentilerini karşılaşmaktadır. Öncellikle tüm yükler için bir fiyat belirlenmekte ve ardından paketleme işlemlerine başlanmaktadır. Esenkent nakliye firmaları tarafından verilen hizmetler de sorun yaşanması veya malzemelerin zamanında teslim edilmemesi gibi durumlarr söz konusu değildir. Bazı kurumsal olmayan Esenkent nakliye firmaları yüzünden mal sahipleri mağdur edilmektedir. Özellikle de maddi açıdan değerli olan malzemeleri bu tür nakliyecilere emanet eden müşterilerimiz maddi zararlar ile karşılaşmaktadır. Kervancıoğlu taşımacılık firmamız ise her zaman güvenilir, sağlam ve kaliteli bir hizmet sunmaktadır.  

Esenkent nakliye firmaları
Esenkent nakliye firmaları

Esenkent  Nakliyat Şirketi

Esenkent  nakliyat şirketi şehirlerarası yük taşıma noktasında da profesyoneldir. 81 il için parça eşya, ambar yük, palet yük ve ağır yük taşımacılığı hizmeti verilmektedir. Ayrıca İstanbul içi ev taşıma, şehirlerarası evden eve nakliye gibi hizmetler 1 iş günü içerisinde verilmektedir.. Esenkent  nakliyat şirketi kurumsallığa önem veren bir çalışma prensibine sahiptir. Müşterilerimizin depo yükleri zamanında ve sorunsuz bir şekilde teslim edilmektedir. Ekonomik bir lojistik hizmeti için sizde Ceyhan nakliyat ile iletişime geçebilirsiniz