Sıkça Sorulan Sorular

Kervan Nakliyat

Sıkça Sorulan Sorular


 • Nakliyat İçin Önceden Rezervasyon Yaptırmalımıyım ?

  Evet, Taşınmadan en az 24 saat önce arayıp, nakliyat koşulları hakkında pazarlığınızı yaparak, taşınma gününe rezervasyon yaptırmalısınız.

 • Taşımayı kaç günde yapıyorsunuz?

  Şehir içi eşyalarınızı 1 iş gününde taşımaktayız. Şehirlerarası eşyalarınız gidilen mesafeye göre minimum 2 maksimum 3 iş günü teslimatı gerçekleştirmekteyiz.

 • Firma seçerken nelere dikkat etmeliyim?

  1. Firma seçerken öncelikle firmaların K3 yetkili belgeli olmasına dikkat ediniz.

  2. Firmanın personellerinin deneyimli olup olmadığını araştırınız.

  3. Eğer mümkünse çevrenizde daha önce taşınan insanlardan referans alarak yola çıkınız.

  4. Öncelikle evinize firmanın expertizini çağırınız. Eşyalarınıza bakıp ona göre fiyat alınız. Taşıma günü herhangi bir pürüz veya sorun ile karşılaşmamanız için önerilir.

 • Evden eve nakliyat kaç kişiyle yapılmaktadır?

  Evden eve taşımacılık en az 6 tane personel ile gerçekleşmektedir. 1 marangoz, 1 tesisatçı, 1 elektrikçi olmak kaydıyla kalan 3 personelde teknik elemandır.

 • Araç kasalarınızı taşıma sırasında mühürlüyor musunuz?

  Şehirler arasında taşıma gerçekleştirdiğimizde eğer müşterimiz isterse kasalarımız mühürlenmektedir.

 • Araçlarınız hakkında bilgi verir misiniz?

  Her ebatta her marka araçlarımız mevcuttur. Biz Kervan Nakliyat olarak araca göre eşya değilde eşyaya göre araç bulunmaktayız. Ayrıca araçlarımız kapalı, metal kasa ve içi mobilya kaplıdır. Araçlarımız reklam ve logoludur.

 • Ambalajlamayı nasıl yapıyorsunuz?

  Ambalajlamayı grafpet kağıtla A’dan Z’ye paketleme yapıyoruz. Bu malzeme özel olarak imal edilmiş ve karton takviyelidir. Taşıma esnasında olası çarpmalara karşı asla zarar görmemektedir.

 • Mobilyaları söküp, yeniden kuruyor musunuz?

  Evet, mobilyalarınızı demonte edip yeni adresinizde sizin isteğiniz doğrultusunda montaj işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Her ekibimizde bir marangoz ve bir tesisatçımız mevcuttur. Evinize harici bir usta çağırmanıza gerek yoktur.

 • Evden Eve Nakliyat Firmaları Arasındaki Büyük Fiyat Farklarının Nedenleri Nelerdir ?

  Bütün sektörlerde olduğu gibi evden eve nakliyat şirketleri arasında da büyük fiyat farklılıkları olabiliyor. Fakat kesinlikle ucuz firmaları tercih etmemenizi öneririz.. Çünkü masrafların altında fiyat vermekteler ve taşıma günü ikinci kez sizinle pazarlık yaparak anlaşmanın dışında ekstra bir fark alıyorlar. “Kdv’si var, katınız yüksek, araba yanaşmadı, eşyanız çok…" vs. mazeret uydurmaktalar veya dönüş arabaları bulup eşyayı aktarıp ucuza mal edip müşteriyi mağdur edebiliyorlar. Diğer bir faktörde vasıfsız eleman çalıştırmaktadırlar.

 • Çalışanlarınız size mi ait?

  Evet, çalışanlarımız kendi SGK’lı personellerimizdir. Bizler sıradan insanları çalıştırmıyoruz veya kahve köşesindeki vasıfsız elemanları çalıştırmamaktayız. Bizim şirketimizin bünyesindeki personeller en az 3 aylık bir eğitimden geçip ardından müşterimizin evine gönderiyoruz.

 • Eşyaları taşırken sigorta yapıyor musunuz?

  Evet, eşyalarınız konum ve değerlerine göre 30 Bin TL ile 50 Bin TL arasında Yapı Kredi Sigorta güvencesiyle nakliye sigortasıyla sigortalanmaktadır.

 • Şehirler Arası Nakliyat Hizmeti Veriyormusunuz?

  Firmamız İstanbul başta olmak üzere şehiriçi ve şehirler arası ev eşyası transferini Türkiye’nin her il ve ilçesine kesintisiz olarak vermekteyiz.