Şekerpınar Evden Eve Nakliyat

İçerisindekiler

Şekerpınar Büro Nakliyatı

Kalitesinden, hedeflerinden ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeyen çalışmaları ile sektörün girişimci, saygın ve lider kuruluşları arasında kendine yer edinen şirketimiz, Şekerpınar nakliyat hizmet potansiyeline her geçen gün eklediği yeniliklerle, alanının en teknolojik ve profesyonel nakliye hizmetlerini alma imkânları sunmaktadır. Yoluna evden eve taşımacılıkla başlayan, azmini ve destinasyonunu her geçen gün genişleterek bugün Şekerpınar Ofis ve İşyeri Nakliyatı çalışmalarıyla da büyük basari elde eden firmamız, sahip olduğu donanımlı taşıma teknikleri, gelişmiş araç destekleri ve her biride alanında uzman personelleri ile bir nakliye firmasından beklenin üzerinde hizmetler vermektedir.

Sağladığı ekspertiz desteği ile taşınmanın bütün külfetini ve yükünü üstlenerek, gerekli eleman ve araç desteğini de karşılayan firmamız, ayrıca eşyaların toparlanıp, ambalajlanması çalışmalarını da bizzat üstlenerek, müşterilerine birinci sınıf kalitede bir transfer hizmeti sunmaktadır.

Müşterilerinin güvenini kazanmak ve onların gönül rahatlığı içerisinde eşyalarını emanet etmelerini sağlamak için garantili transport devrini de başlatan kuruluşumuz, ayrıca geçici bir süre için eşyalarını muhafaza edebilecekleri Depo Kiralama hizmetlerini de müşterilerinin ihtiyaç ve taleplerine sunmaktadır.

Evden eve nakliyat, depolama, piyano ve kasa taşımacılığı gibi bireysel, işyeri taşımacılığı, fuar ve tekstil taşımacılığı gibi kurumsal anlamda nakliye hizmetleri sunan firmamız şehir içi ve şehirlerarası seçenekleri ile tüm müşterilerini yeni adreslerine güvenle transfer etmektedir. Geçmişte yalnız araçlar ile eşya taşımaktan ibaret olan ve son derece kısıtlı imkanlarla yapılan nakliye hizmetleri bu gün diğer tüm hizmet dallarında olduğu gibi daha modern, daha kapsamlı ve daha memnuniyet verici sonuçlar ortaya koymakta, geleneksel yöntemlerin dışında, ambalajlı, sigortalı gerekirse depo imkanları ile başlı başına sektörel duruş sergilemektedir.

İstanbul menşeli bir kuruluş olmasına karşın kurumsal ve güçlü kimliği ile bu gün tüm ülke geneline hizmet götüren şirketimiz Şekerpınar Evden eve Nakliyat ve Şekerpınar Sanayi Taşımacılığı alanında da güçlü varlık gösteren ve güçlü alt yapısı ile en zor alanların taşınma işlemlerinin dahi altından kolayca kalkan sayılı markalardan bir tanesidir. Şekerpınar Banka Taşımacılığı başta olmak üzere büyük küçük tüm kurumsal alanların nakliyesini ekspertiz düzenlemesi ve planlaması ile kusursuz bir biçimde yürüten, ambalajlama hizmetleri ile yükün büyük bir bölümünü üzerinizden alarak daha zahmetsiz bir süreç hediye eden kuruluşumuz sigorta kapsamı altında son derece makul fiyatlara verdiği nakliye hizmetleri ile ayrıcalık yaratmaktadır.

Başa Dön