Eşya Paketleme

İçerisindekiler

Eşya Paketleme


Ev taşıma veya ofis taşıma hizmetlerinin profesyonel bir şekilde verilmesinin ilk şartı eşya paketleme sürecinin sorunsuz bir şekilde tamamlanmasıdıır. Özellikle de kanepeler, koltuklar, yemek masaları hassas yüzeylerden oluşmaktadır. Taşıma sırasında söz konusu bu yüzeylerin çevresel etkenlere karşı korunması gerekmektedir. Aksi taktirde maddi zararlar yaşanabilmektedir.

Kervan evden eve nakliyat tüm taşıma hizmetleri için ücretsiz bir şekilde eşya paketleme desteği sağlamaktadır. Evlerde ve ofislerde kullanılan her türlü mobilya kaliteli ambalajlar ile paketlenmektedir. Firmamız kırılgan malzemeleri, televizyon ve elektronik eşyaları ise nakliye battaniyeleri ile sarmaktadır. Bu sayede sevkiyat boyunca eşyaların zarar görme, çizilme veya deforme olma riski en aza indirilmektedir. Ayrıca paketlenen yüzeylerin üzerleri bir de izole malzemeleri ile sarılmaktadır.

Eşya Paketleme İşlemleri Nasıl Yapılır?

Firmamı her eşyaya özgü ambalajlama teknikleri geliştirmektedir. Yani kırıılgan malzemeler için kullanılan ambalajlar ile hantal mobilyalar için kullanılan ambalajlar farklıdır. Bu sayede de her eşyanın sıfır risk ile taşınması sağlanmaktadır. Eşya paketleme süreci boyunca tüm yüzeyler koruma altına alınmaktadır. Paketlerin açılmaması için yapıştırma kat sayısı yüksek olan bantlar kullanılmaktadır. Kervan evden eve nakliyat firmamız mutfak araç gereçlerini de profesyonel bir şekilde paketlemektedir. Ev taşıma, ofis taşıma, parça eşya taşıma gibi hizmetlerin tamamı sorunsuz bir şekilde verilmektedir. Firmamız gerek yükleme gerekse boşaltma uygulamaları sırasında eşyaların zarar görmesini engellemektedir.

Nakliye Sırasında Eşya Paketleme Ücretsiz Mi?

Tüm müşterilerimiz evini veya ofisini ekonomik fiyatlar ile taşıtmak istemektedir. Bu nedenle de nakliye firmaları arayışın da direk olarak fiyatlar sorgulanmaktadır. Fakat hizmet içeriği arka plana atılmamalıdır. Örneğin müşterilerimiz bir firma ile anlaşmakta ve ardından taşıma işlemlerine başlanmaktadır. Firma yetkilileri eşya paketleme işlemleri için ekstra ücretler talep edince sorunlar yaşanmaktadır. Yani müşterilerimiz anlaşma sırasında vermiş oldukları fiyatlar içerisine nelerin dahil olduğunu sorgulamalıdır. Kervan evden eve nakliyat firmamız tüm eşyaları ücretsiz bir şekilde paketlemektedir. Bunun yanı sıra montaj ve demontaj gibi işlemler de tamamen ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bazı nakliyeciler bu durumdan faydalanarak müşterilerine ucuz rakamlar vermektedir. Ancak söz konusu bu rakamlar sadece taşıma hizmetlerini kapsamaktadır.

Eşya Paketleme Ücretleri

Firmamız 1+1, 2+1 ve 3+1 gibi daireler de bulunan eşyaların taşınması için maliyet hesaplamaları gerçekleştirmektedir. Bu hesaplamalar sırasında paketleme işlemlerini göz önünde bulundurulmaktadır. Yani müşterilerimize anahtar teslim bir ev ve ofis taşıma desteği sağlanmaktadır. Eşya paketleme ücretleri ödemek istemeyen müşterilerimiz kendi eşyalarını kendi imkanları ile ambalajlamaktadır. Bu durumda da firmamız sadece taşıma ücreti talep etmektedir. Ancak uzman ekiplerimiz tarafından paketlenen eşyalar daha profesyonel bir şekilde nakil edilmektedir. Kervan evden eve nakliyat sayesin de şehir içi ve şehirlerarası taşımacılık hizmetleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Başa Dön