Şehirler Arası Nakliyat

İçerisindekiler

Şehirler Arası Nakliyat


Güvenli, hızlı ve pratik taşımanın adresi olan firmamız sadece şehir içi değil, şehirler arası nakliyat hizmetlerinde de bulunmaktadır. Deneyimli ekip kadromuzla birlikte teknik destek sağlayan firmamız kısa süre içinde arzu edilen taşımacılık hizmetlerinizi yerine getirmektedir. Gerek ev gerekse ofis taşımaları sağlamanın yanı sıra aynı azmanda parça eşya taşımacılığı da yapmaktayız. Firmamızla iletişim kurmanız halinde tüm unsurlar hakkında bilgi alınırken gerekli tüm teçhizatlarımızla işlemlere başlamaktayız.

Büyük ya da küçük araçlarımızla şehirler arası nakliyat hizmeti verirken tüm eşyaların zarar almaksızın taşınması içinde gerekli güvenlik yapılarına sahibiz. Aynı zamanda ekspertiz hizmetimizde bulunurken sigortalı eşya taşımacılığı da yapmaktayız. Ürünlerinizin tamamının paketlenmesi ekiplerimiz tarafından olurken belirtilen adrese zamanında teslim edilmesi de söz konusudur. Hiçbir şekilde mazeretli bir durumda dahi gecikme olmadığı gibi eşyaların zarar alması da imkan dahilinde değildir.

Kalitenin adresi olmayı yıllardır sürdüren firmamız aynı zamanda asansörlü sistem kurulumu hizmeti de sağlamaktadır. Bu sayede çok daha kısa sürede eşyaların yerleştirilmesi mümkün olurken şehirler arası nakliyat içinde önemli avantajlar arasında bulunmaktadır. Firmamızın iletişim adresleriyle iletişime geçerek arzu ettiğiniz şehre taşımacılık yaptırabilir, uygun ödeme koşullarımızdan faydalanabilirsiniz.

Kervan evden eve nakliyat şirketi Modern , Güvenilir evden eve taşımacılık hizmetiyle  İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya şubeleri ile evden eve nakliyat faaliyetine devam etmektedir..Türkiyenin  her yerinden  bir telefon ile kapınızda ve eşyalarınızı,  Türkiye’nin her köşesine  özenle taşımaktayız. Kaliteden ödün vermeyen firmamız siz değerli müşterilerimize layık olmak için uygun fiyat ile sizlere destek çıkmaktadır.

Kervan şehirler arası evden Eve Nakliyat firması merkez ofis ve şubelerden yola çıkarak Türkiye’nin her yerine sadece evden eve nakliyat değil de büro taşımacılığı, tekstil taşımacılığı, fabrika taşımacılığı ve fuar taşımacılığı gibi farklı alanlarda da hizmet vermektedir.

Şehirler Arası Evden Eve Nakliye Firması

Türkiye nin dört yanında evden eve nakliyat şubesiyle Kervan şirketi Paketleme-Ambalajlama, taşıma hizmetleri ile siz değerli müşterimize şehirler arası evden eve taşımacılık imkanlarını en iyi şekilde sunmaktadır.

Şehirler arası nakliyat hizmetlerimizde elemanlarımız ve araç kapasitemiz tüm ev taşıma hizmetlerine uygun olarak kusursuz ve itinalı garantili sigortalı bir şekilde evinizden paketlenmesi ve ambalajlanması yapılarak araçlarımıza uygun bir şekilde istif edilmesi yapıldıktan sonra şoförlerimiz uzun yol tecrübesine sahip olup eşyalarınızı sarsmadan diğer evinize götürmektedir.Eşyalarınız aynı şekilde diğer evinizde veya ofisinizde sizin istediğiniz doğrultusunda istenilen yerlere yerleştirilmektedir.

Kervan Nakliyat Şehirler Arası Ev Taşıma Şirketi

Prestijli firma yapısı ile sektörün lider ve aranan isimlerinden olan kuruluşumuz, sahip olduğu donanımlı araç filosu, genç dinamik personel kadrosu ve geniş kapsamlı hizmet panosu ile her sektörün nakliye beklentilerini kişiye özel çözümlerle karşılamakta, zaman ve iş kaybına uğratmayan çalışmalara imza atmaktadır. Tecrübelermiş ve başarı yakalamış olduğu görülmüştür.

Şehirler arası Evden Eve Nakliye ve Taşımacılık hizmetleri ile 1+1 den 5+1 e kadar, her büyüklükteki ev eşyasını ya da parsel eşyaları, kapalı, süspansiyonlu araç filoları ile Türkiye'nin neresi olursa olsun ulaşımını sağlayan şirketimiz, ayrıca taşımış olduğu bütün eşyaları da sigortalı şehirler arası nakliyat kapsamına alarak bu hizmetlerini gerçekleştirmektedir.

Bünyesinde barındırmış olduğu deneyimli personel kadrosu ile ambalajlama, taşıma ve anlaşmalar dahilindeki montaj ve de montaj işlemlerini de üstlenerek, müşterilerine tam teşekküllü bir ulaştırma hizmeti sunan firmamız, bütün amacını müşteri memnuniyeti üzerine kurarak, aldığı ücretin karşılığını fazlası ile verebilmek için çalışmakta ve bu doğrultuda uygulamalar yapmaktadır.

Başa Dön