Eşya Depolama

İçerisindekiler

Eşya Depolama


Ev Eşyası depolama hizmeti sunan firmamız sayesinde artık eşyalarınızı nereye bırakacağınızı düşünmeyin. Firmamız eşyalarınız için en uygun depolama alanını sizlere sunarak sizi bu sıkıntıdan kurtarıyor. Taşınmak zorundasınız ancak eşyalarınızı götürmeyeceksiniz. İşte böyle bir durumda firmamız devreye giriyor. Depolama hizmetimiz ile en uygun fiyata depo kiralayabilir ve eşyalarınızın güvenli bir yerde muhafaza edilmesini sağlayabilirsiniz.

Depolarımız kesinlikle eşyalarınıza zarar vermez ve onların kötü koku veya nem gibi etkenlerden etkilenmesine müsaade edilmez. Depolama alanlarımız ısısı özel olarak ayarlanmış, nem ve tozu barındırmayan, kesinlikle hijyenik alanlardır. Gönül rahatlığı ile eşyalarınızı bize teslim edebilirsiniz. Eşya depolama denince akla ilk gelen isim olan firmamıza ulaşarak kaliteli hizmeti ucuza satın alabilirsiniz.

Kiralık Eşya Deposu

Eğer acil eşya depolama hizmeti veren bir firma arıyorsanız biz buradayız. Bizimle irtibata geçtikten sonra eşyalarınızın tespiti yapılır ve eşyalarınızın adeti ve boyutu dikkate alınarak paketleme işlemi yapılır ve uygun depo hizmetinize sunulur. Kurulduğu günden bu yana kaliteli hizmetin tek adresi olan firmamızın hizmetlerinden yararlanmak ve daha fazla bilgi almak için bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır.

Eşyamı nasıl bir depoya koyacağım diye korkmayın. eşyanızı KERVAN NAKLİYAT’ a teslim edin ki, gözünüz arkada kalmasın. Şirketimiz  depo olarak iki tür depo hizmetinize sunmuştur.

Birinci depo garaj içerisinde bulunmaktadır. Buradaki depoda konteynırlar ve Alman marka raflar bulunmaktadır. konteynırlara normal ev eşyaları konulmaktadır. Her ev eşyası ayrı konteynırlara konulmaktadır. Eşyalarınız konteynılara koymamızın sebebi ise, deprem, su baskını, haşere, vb. tehlikelerden uzak tutmaktır.

Raflara ise fabrika eşyaları, paletli ürünler, vb. dizilmektedir.

İkinci depo olarakta kısa süreli kalacak eşyalarınız içindir.

Başa Dön