Çelik Kasa Taşımacılığı

İçerisindekiler

Kasa Taşıma

Günümüzde modern taşımada çelik kasa taşıma hizmeti yer almaktadır. Firma olarak bizde modernliği bünyemize katarak taşıma işlemini özenle ve titizlikle gerçekleştirmekteyiz. Hassas bir taşımacılık gerektiren çelik kasa taşınırken çok dikkat edilmesi gereken eşyalardandır. Gerekli bilgiye ve ihtiyaç duyulacak ekipmanlara sahip olan taşıyıcı firmalara çelik kasa nakliyesi işlemi yaptırılması gerekir. Firma olarak tecrübemize dayanarak uzman kadromuzla ve donanımlı ekipmanlarımızla çelik kasalarınızı taşımak için sizlere hizmet vermekteyiz. Profesyonel bir ekip, ekipman ile hiçbir yere zarar vermeden, hasarsız ve uygun fiyatlarla çelik kasa taşıma işlemi gerçekleştirmek için bize uğramadan kararınızı sakın vermeyin.

Müşterilerimize hizmet sağlayacak olan ekibimiz önceden kasanın bulunduğu mekanı ziyaret ederek kasanın nereden alınıp, nereye taşınacağı ön bilgisini alarak ve taşıma sırasında hangi yöntemin kullanılacağını belirleyeceği bir ekspertiz yaparak taşıma işlemine hazırlık yapmış olurlar. Vermiş olduğumuz bu ekspertiz hizmeti tamamen ücretsizdir. Taşıma sırasında kasaların merdivenlerde kırılmalara, zeminlerde ise çizilme gibi hasarlara neden olmadan ve iş kazaları oluşmasına engel olarak çelik kasalarınızı taşımaktayız. Ağır demir yapısına sahip olan çelik para kasası taşıma işlemi hiçte kolay değildir. Nakliye için özel olarak seçilmiş firma elemanlarımız sayesinde kızaklara yerleştirilerek halatlar aracılığıyla çelik kasa taşıma hizmeti yapılmaktadır. Genel olarak 150 kilo ile 1250 kilo aralığında ağırlığa sahip olan çelik kasalar imkan olduğu takdirde asansörlü vinç yardımıyla da taşınma işlemi gerçekleştirilmektedir.

İşyeri Çelik Kasa Taşıma

Bu kadar titiz ve hassas davranılarak verilen çelik kasa taşıma hizmeti karşısında tercih edebileceğiniz firmalar arasında en uygun fiyatlara sahip olan firmalardan bir tanesiyiz. Bizi arayarak ulaştığınız takdirde istediğiniz zaman siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Çelik kasanızın markası ne olursa olsun hiç fark etmeden taşımaktayız. Ayrıca kasanızın ağırlığı ve boyu her kaç olursa olsun hizmetimizde bir değişiklik olmamaktadır. Özenle çalışan tecrübeli ustalarımıza güvenerek bu konuda size hiç pişmanlık yaşamamaktayız. Para kasa taşıma haftanın her günü ve günün her saati hizmet veren firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşterilerimizin bizi tercihi ve memnuniyeti firmamız için çok önemlidir.

Başa Dön