Hastane Taşımacılığı

İçerisindekiler

Hastane Nakliyatı


Ev, ofis, kurum, fabrika taşımacılıklarının içerisinde her zaman ayrı bir yeri olan bir konu daha vardır; hastane taşımacılığı En küçük bir hastaneyi bile göz önüne alınırsa, taşınma işlemi sırasında korunması gereken yüzlerce parça olduğu fikri edinilebilir.

Hastane taşımacılığını diğerlerinden ayıran en önemli nokta, taşınacak eşyaların insan sağlığı ve yaşamı ile doğrudan ilintili olmasıdır. Bu da demek olur ki, taşınma esnasında yapılacak en küçük bir hata yaşamsal önem doğurur. Sağlık malzemelerinin hijyen kurallarına uygun olarak paketlenmesi gerekir.

Hastane Cihazları Taşıması

Hastane depolarında olan bazı ilaçların soğuk zincir sisteminin bozulmaması önem taşır. Monitörler, görüntüleme cihazları gibi son derece hassas elektronik aletlerin ise darbe almamasına dikkat etmelidir. Bu kurallar doğrultusunda baktığımızda hastane nakliyesi gerçekten belirli çerçevelere uyularak gerçekleştirilmesi gereken, hassas bir nakliye koludur.

Hastane taşımacılığı bu kadar özen isteyen bir alanken, nakliye firmasının seçiminin yapılması da o derece önemlidir. Firmamız hastanelerimizin taşınması sırasında ihtiyaç duyduğunuz bütün önemi gösterir. Bu konuda edindiğimiz tecrübe ile taşınma öncesinde, sırasında ve sonrasında gerekli bütün hizmetleri verir.

Kervan nakliyat referanslarımızın içinde adli tıp kurumu taşıması  olarak nakliye sektöründe lider firmalardan biriyiz. Firmamız kurumsal ve kaliteli bir nakliyat firmasıdır. Nakliyat sektörünün her alanında tecrübesi bulunan firmamız hastane taşımacılığı hizmetinde de sizlerin yanındadır. Hastane nakliyatı hizmetinde tecrübesi bulunan firmamız hastanede bulunan hassas eşyalara zarar vermeden, bilinçli bir şekilde eşyalarınızı istediğiniz adrese sorunsuz bir şekilde taşıyacaktır.

Başa Dön