Ambalajlama

İçerisindekiler

Eşya Ambalajlama


Kaliteli taşımacılık iyi bir ambalajlama anlayışıyla faaliyetlerine devam eden firmamız gerek teknik destek açısından gerekse tecrübeli ekip kadrosuyla hizmet sunmaktadır. Uygun fiyat koşullarının yanında eşya paketleme ve paketleme açısın dan da yüksek standartlar sunmaktayız. Firmamızla bağlantı kurulmasıyla gerekli tüm bilgiler alınırken işleyişlerde belirtilmektedir. Böylelikle çok daha profesyonel bir hizmet sunmamız söz konusu olurken AB standartlarına sahip ambalajlama işlemlerinin tamamı da ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Gerekli görülmesi durumunda çok daha kapsamlı işleyişlerimiz bulunurken eşya ambalajlama sonrasında ürünlerin zarar görmesi, hasar alması, kırılması, çatlaması gibi durumların yaşanması söz konusu olmamaktadır. Aynı zamanda kırılabilme riski bulunan eşyaların çok daha farklı şekillerde ambalajlanarak araca yerleştirilmesi de güvenli taşımacılık perspektifimizle doğru orantılıdır.

Ev Eşyası Ambalajlama

Tüm işleyişler için eşyaların sigortalanmasını sunmamızın yanı sıra eşyalarınızın hiçbir şekilde kayıp yaşamadan zamanında teslimi de sağlanmaktadır. Şehir içi ya da şehirler arası nakliye hizmetlerimiz bulunurken yüksek katlı binalar içinde asansörlü sistem kullanımı imkanı vermekteyiz. Böylelikle ürünlerin hasar alma riski de tamamen ortadan kalkarken eşya ambalajlama sonrasında kısa süre içinde nakliyenin sorunsuz tamamlamasını da sağlamaktayız.

Her eşya kamyona yüklenmeden önce mutlaka paketlenir. Ev paketleme malzemesi olarak her zaman en çağdaş en iyi sonuç veren malzemeleri seçeriz. Baloncuklu naylon ve oluklu mukavva en gözde malzememizdir. Her paketlemede koli bantlarla paket mutlaka güçlendirilir.

Mobilyaların demontesi bulundukları yerde yapıldıktan sonra baloncuklu naylon ile ambalajlanır. Demontesi yapılan mobilyalar yeni adreste tekrar monte edilir. Kitap, ayakkabı, mefruşat ve diğer ufak eşyalar ayrı ayrı karton kutulara konur. Koltuk , vitrin , piyano ve diğer hacimli eşyalar havalı naylonla ambalajlanır. Kırılacak cam, tablo vb. eşyalar havalı naylon ve kağıtla sarılıp özel mukavva kutulara yerleştirilir.

Nakliye şirketimizin kullandığı paketleme malzemeleri 2 taşımada sonra kesinlikle değiştirilir  daha hijyenik  bir taşımanın yapılması için gerekli tedbirleri almaktadır temel ilkemiz daha kaliteli ve sorunsuz taşımadır . Sizlerde kaliteli ve güvenli bir nakliye gerçekleştirmek isterseniz doğru yerdesiniz hemen firmamızla iletişime geçebilir ve nakliyat için gerekli rezervasyonu yapabilirsiniz

Başa Dön