Araçlarımız

Araçlarımız


Nakliye hizmetlerin de kullanılan taşıma araçları oldukça önemlidir. Bu araçlar ne kadar sağlam ve teknolojik donanımlı olursa nakil güvenliği o kadar artmaktadır. Ayrıca depolama alanlarının büyüklüğü de ayrı bir önem arz etmektedir. Örneğin eşya sayısının çok olması durumun da küçük bir araç tercih etmek bir takım sorunlara neden olabilir. Çünkü eşyalar sıkış tıkış yükleneceği için mobilyalar başta olmak üzere bir çok yük zarar görebilmektedir. Firmamız bünyesinde ise 1+1, 2+1 ve 3+1 gibi dairelere uygun olan taşıma araçları bulunmaktadır. Bu araçlar sayesinde tüm yükler sorunsuz bir şekilde yeni adreslere ulaştırılmaktadır. Firmamız evden eve nakliye, ofis taşıma, asansörlü nakliye ve şehirlerarası nakliye gibi alanlarda hizmet vermektedir.

Nakliye Araçları

Bünyemiz de bulunan nakliye araçları taşıma güvenliğini maksimum bir düzey de sağlamaktadır. Bu araçların tamamı resmi olarak taşıma hizmeti vermekle beraber K3 belgesine de sahiptir. Ayrıca Kervancıoğlu evden eve nakliyat bünyesinde 5’e yakın kamyon modeli bulunmaktadır. Firmamız İstanbul’un tüm ilçelerine en geç 6 saat içerisinde araç tahsis etmektedir. 4+1 gibi büyük daireler bile tek seferde boşaltılmaktadır. Taşıma araçları günlük ve haftalık olarak kontrollerden geçirilmektedir. Kesinlikle sevkiyat sırasında arıza vermesi veya herhangi bir sorun çıkarması söz konusu değildir. Ayrıca firmamız kurumsal nakliye, villa taşıma ve komple şirket taşıma hizmetlerine özel araçlar temin edebilmektedir.

Asansörlü Nakliye Araçları

Firmamız yüksek katlı binalar ve rezidanslar için asansörlü nakliye araçları temin etmektedir. Bu araçlar sayesinde 25. Katta bulunan eşyalar çok kolay bir şekilde boşaltılmaktadır. Ayrıca bahsi geçen asansör sistemleri ve taşıma araçları Kervancıoğlu nakliye bünyesine aittir. Yani herhangi bir kiralama veya ödünç alma gibi bir durum söz konusu değildir. Firmamız asansörlü nakliye araçları için gelen talepleri de aynı gün içerisin de onaylamaktadır. Asansörlü evden eve ve asansörlü ofis taşıma hizmetleri çok ekonomik fiyatlar ile verilmektedir. Müşterilerimizin memnuniyeti her şeyden önemlidir. Bu nedenle de tüm taşıma araçları söz verilen gün ve saatte istenilen adreslere ulaştırılmaktadır. Ayrıca şehirlerarası evden eve nakliye hizmetleri kapalı kasa kamyonlar ile verilmektedir. Bu kamyonlar kontrol noktalarından sorunsuz bir şekilde geçmektedir.

Taşıma Araçları

Orta boy, küçük boy, açık ve kapalı kasa olmak üzere firmamız bünyesinde bir çok taşıma araçları bulunmaktadır. Parça eşyalar, 1+1 daire ve ofisler için küçük kamyonetler temin edilmektedir. Bu sayede nakliye maliyetleri düşürülmektedir. Ayrıca Kervancıoğlu araçlarının tamamının üzerinde firma logo ve isimleri yer almaktadır. Bazı nakliyeciler komisyon üzerinden iş aldığı için taşıma araçlarının üzerin de başka firmaların isimleri yazılmaktadır. Ancak Kervan evden eve nakliyat sadece kendi araç modelleri ile taşımacılık hizmeti vermektedir.