Fabrika Taşımacılığı

İçerisindekiler

Fabrika Taşımacılığı


Fabrika taşımacılığı hassasiyet kadar, bilgi ve tecrübe ister. Fabrikalar, yüksek maliyetli makinelerin olduğu, onlarca insanın geçimini sağladığı işletmelerdir. Taşınmaları ise nakliye hizmetlerinin en ayrıntılıları arasında yer alır. Fabrikaların taşınması sırasında ortaya çıkacak sorunlar hem fabrika sahiplerini hem de çalışanları doğrudan etkiler. İş kaybı aynı zamanda ekonomik kayıp anlamına da gelir.

Fabrika taşımacılığı alanında uzman olmayan kişilerle taşımak önceleri ekonomik gibi görünse de, bu kişilerin deneyimsizlikleri nedeniyle ortaya çıkan sorunlar can sıkıcı olacaktır. Fabrikanın taşınmasına geçemden önce, hem taşınacak hem de taşınılacak alanda inceleme yapılması şarttır. Makinelerin yerleşim planı ve çalışma alanları net olarak hesaplanmalıdır. Ardından taşınacak ve eğer varsa depolanacak eşyaların ayrımına geçilir. Paketlenen eşyalar türlerine göre tasniflenir ve kolilerin üzeri karışıklığım önlenmesi amacıyla işaretlenir.

Sigortalı Fabrika Taşımacılığı

Firmamız, fabrika nakliyesi konusunda da diğer hizmetlerinde olduğu kadar profesyonel hizmet verir. Bütün eşyalarınız sigortalı olarak taşınır. Eşyalar araç içlerinde sabitlenirler ve yolda zarar görmeleri engellenir. Boş binaya geçildiği zaman ise, kurulumlar ve yerleştirmeler tamamlanarak taşıma işlemi tamamlanmış olur.

KERVAN NAKLİYAT fabrika taşımacılığı için özel eğitim almış ekip ve ekipmanlarıyla daha konforlu bir fabrika taşımacılığı sunmuştur. Fabrika taşımacılığında ilk etapta fabrikanın ofis bölümü Avrupa dan ithal pet grafit kağıtlarla ambalaj yapılarak taşınır. Daha sonra fabrikanın çalışma bölümleri önemli bir titizlikle taşınır. Stantlar sökülür. Diğer tarafta aynı şekilde kurulur. Stant içerisindeki malzemeler ise toplanır diğer tarafta stant içerisine yerleştirilir. Paletli ürünler ve fabrikanın makineleri için ise KERVAN NAKLİYAT liftli araçlar ile taşıma yapmaktadır.

Başa Dön