Piyano Taşımacılığı

İçerisindekiler

Piyano Nakliyat

Deneyimli ve uzman kadrosuyla müşterilerimizin en değerli eşyalarından olan piyanolarını evlerinden özenle alıp yeni evlerine özenle taşıyoruz. Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetini amaç edinmiş ve piyano taşıma konusunda en deneyimli personellerle çalışan firmamıza en ufak bir şüphe duymadan piyanonuzu emanet edebilirsiniz. Firma olarak bu işi layıkıyla yerine getireceğimizden ve siz değerli müşterilerimizin mutlu ve en önemlisi memnun edeceğimize sonuna kadar inanıyoruz. Sizlere hak ettiğiniz piyano nakliyatı hizmetini sunacağımızın garantisini veriyoruz.

Piyano Nakliyesi

Bu sebepten dolayı uzman personelimizin piyanonuz gereğinden daha nazik ve daha özverili davranacağına eminiz. Bizim diğer nakliyat firmalarından en büyük farkımız müşteri memnuniyeti odaklı çalışmamız ve uzman kadromuza olan güvenimizdir. Taşımacılık çok hassas ve özveri gerektiren bir iş dalıdır. Piyano taşıma işi ise diğer eşyalara nazaran daha çok önem gayret ve hassasiyet ister.

Bizler firma olarak bunun farkında en önemlisi de bilincindeyiz. Bu yüzden uzman ekibimiz ve kadromuzla piyano taşıma konusunda sürekli kendimizi geliştirmekte hızlı ve pratik çözüm yolları aramakta ve bunu kendimize vizyon edinmiş bulunmaktayız. Piyanonuzu taşımak için; Özverili çalışan, piyanonuza kendi piyanosundan daha çok önem gösteren piyanonuzu taşımak için en ekonomik çözümleri sunan deneyimli ve uzman kadrolu bir taşımacılık firması arıyorsanız kesinlikle bizi tercih edin. Aldığınız hizmetten memnun kalacağınıza inancımız tamdır. Sizin eşyalarınız bizim eşyalarımız kadar değerlidir ve müşteri memnuniyetiniz hiçbir kazançtan üstün değildir.

Tüm taşıma işlerinizde Kervan evden eve nakliyat şirketimiz tercih edin karlı çıkın duvar piyanosu demonte edilmeden paketlenip taşınır fakat kuyruklu piyano taşımaları tamamen ustalık isteyen bir iştir kuyruklu piyano öncelikle demonte edilip parçaları tek tek sarılacak şeklinde bir çalışma yapılır akortlarına dikkat edilir profesyonel ekibimiz tarafından sarsılmadan taşınır nakliyat şirketimiz piyano taşıyan elemanlara öncelikle işin inceliklerini öğrenmeleri için bir eğitimden geçirir işin püf noktasını öğrenen firmamız piyanonuzu sigorta kapsamında nakliyesini yapar. Piyano taşımacılığı uzmanlık gerektiren bir iştir evden eve nakliye personelimiz dışında piyano ekipmanımız ayrıdır piyano başlı başına taşımacılık sektöründe bir daldır sizde uzman ekipmanlarımızdan yararlanmak için 7 / 24 firmamıza ulaşabilirsiniz

Başa Dön