Atalar Evden Eve Nakliyat

İçerisindekiler

Atalar Evden Eve Nakliyat

Kervan Atalar evden eve nakliyat firmamız, eşya taşıma, ev taşıma, ofis taşıma ve parça eşya taşıma gibi hizmetler sunmaktadır. Kartal başta olmak üzere İstanbul’un tüm ilçelerine sevkiyatlar düzenlenmektedir. Firmamız yıllardır bu sektör de faaliyet göstermektedir. Bu nedenle de mesleğin gerektirmiş olduğu bilgi ve tecrübeye sahiptir.

Atalar evden eve nakliyat personelleri, taşıma işlemlerine başlamadan önce tüm eşyaları özenle paketlemektedir. Paketlenen eşyalar son olarak nakliye battaniyeleri ile sarılmaktadır. Bu sayede yüzeylerin zarar görmesi engellenmektedir. Ayrıca mobilyaların sökümü sırasında deforme olmaması ve montaj esnasında çizilmemesi için gerekli önlemler alınmaktadır. 1+1, 2+1 ve 3+1 gibi daireler profesyonel bir şekilde nakil edilmektedir.

Atalar Nakliyat Firmaları

Atalar bölgesinde hizmet veren sayısız firma bulunmaktadır. Ancak her firmaya güvenmek ve eşyalarınızı emanet etmek doğru değildir. Atalar nakliyat firmaları tercihin de detaylı araştırmaların yapılması gerekmektedir. Aksi taktirde acemi nakliyeciler yüzün de maddi kayıplar ile karşılaşılabilir. Kervan evden eve nakliyat firmamız ise profesyonel çözüm yöntemleri ve kurumsal hizmet anlayışı sayesinde taşıma hizmetlerini sorunsuz bir şekilde vermektedir.

Özellikle de ev ve ofislerde bulunan eşyalar kapalı kasa kamyonlar ile nakil edilmektedir. Atalar nakliyat firmaları arasında en kaliteli ve en ekonomik taşıma desteği kendi bünyemiz tarafından sağlanmaktadır. Atalar’ın tüm cadde ve sokaklarına asansör sistemleri temin edilmektedir. Bu asansör sistemleri firmamızın kendi bünyesine aittir.

Atalar Evden Eve Nakliye

Atalar evden eve nakliye hizmetleri sayesin de 2+1 ve 3+1 gibi daireler kısa bir sürede taşınmaktadır. Eşya sayısı ne olursa olsun montaj işlemleri güçlü personel kadromuz sayesin de aynı gün içerisin de tamamlanmaktadır. Firmamız, site, rezidans ve büro taşımacılığı noktasında da destek sunmaktadır.

Şehirlerarası evden eve nakliyat ve şehir içi parça eşya taşıma gibi hizmetler de verilmektedir. Özellikle de Atalar evden eve nakliye firmamız, Ankara, İzmir, Antalya gibi illere sevkiyatlar düzenlemektedir. Bu sayede parça eşyalar veya 1+1 gibi daireler çok cüzi rakamlar ile nakil edilmektedir. Talep edildiği taktir de sigortalı ev taşıma ve sigortalı eşya taşıma desteği sağlanmaktadır.

Atalar Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Taşınma durumunda kalan müşterilerimiz, fiyatlar hakkında detaylı araştırmalar yapmaktadır. Firmalar tarafından talep edilen tutarlar aşırı farklılık göstermektedir. Özellikle de internetten sanal olarak hizmet veren komisyoncular yüzünden Atalar evden eve nakliyat fiyatları artmaktadır. Firmamız komisyonculuk yapmamakta ve her zaman müşteriler ile iletişime geçmektedir.

Eşyaların sökülmesi, koli haline getirilmesi ve araca yüklenmesi için yapılan işlemler karşılığında da düşük paralar talep edilmektedir. Ayrıca Atalar evden eve nakliye, memurlara ve emeklilere özel yüzde 40’a varan indirimler gerçekleştirmektedir. Firmamız şehirlerarası ev taşıma hizmetlerine ek yüzde 10’luk bir indirim daha yapmaktadır. Detaylı fiyat bilgisi için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Başa Dön