Dershane Taşımacılığı

İçerisindekiler

Dershane Nakliyatı


Özel eğitim kurumları arasında yer alan dershaneler de nakliye ihtiyacı oluşan kurumlardan biridir. Dershaneler çoğu insanın düşündüğü gibi sadece dersliklerden oluşmaz. Hatta dersliklerde kullanılan malzemeler aslında ikinci planda olan kısımdır. Dershane taşımacılığı sırasında esas teşkil eden kısım, öğrenci bilgilerinin bulunduğu bölümlerdir. Burada öğrencilere ve velilere ait bilgilerin dışarı sızmaması ilk kuraldır.

Dershane taşıma öncesinde ekspertiz işlemi yapılır. Nakliyeye geçmeden önce, taşınma işleminin planlanması karışıklık yaşanmasını engeller. Bütün hesaplamalar tamamlandıktan sonra anca taşıma aşamasına geçilir. İlk etapta eşyaların paketlenmesi aşaması vardır. Elektronik aletler ayrı, dosyalar ayrı olarak ve zarar görmeyecekleri şekilde kutulanırlar. Mobilyalar ise taşınma sırasında darbe almayacakları ve zedelenmeyecek leri malzemeler ile satılır. Yükleme aşamasında ise, eşyaların güvenle taşınması göz önünde tutulur.

Dershane ve Okul Taşıması

Firmamız dershane taşımacılığı hizmetinde sadece yükleme değil, yerleştirme konusunda da ekstra özen gösterir. Eşyaların montajı özenle yapılır. Bilgisayar sistemleri kurulur, dosyalar yerleştirilir. Dersliklerin oturma gruplarının ve ders işlenen aygıtlarının yerleşimi yapılır. Bu işlemler kısa sürede halledilir ve öğrencilerin eğitimlerinden geri kalmasının da önüne geçilir. Gerektiğinde öğrencilerin derslerinden geri kalmaması için derslik taşıması gecede yapılabilir bu tür okul taşımaları önceden yapılan yapılan ekspertiz sonucu gerekli ön etüt çalışması yapılarak planlama yapılır kervan nakliyat olarak evden eve nakliye dışında  kurum ve kuruluş nakliyatı özenli ve titiz bir şekilde yapılır.

Her zaman söz verdiğimiz gibi yine sözümüzde duruyoruz ve kaliteli nakliyat hizmetimizi dershane sektörüne taşıyarak sizlere dershane nakliyat hizmeti sunmaktayız. Dershane taşımacılığı titizlik, dikkat isteyen bir iştir. Bu nedenle sadece profesyonel çalışan nakliyat firmaları dershane taşıma hizmeti verebilir. Geniş araç filomuz ile dershane bulunan tüm eşyaları sorunsuz bir şekilde istediğiniz adrese taşıyoruz. Bizim için önemli olan verdiğimiz hizmet sonucunda müşterimizin gösterdiği memnuniyettir. Bu nedenle müşterimizin memnuniyetini kazanmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Dershane nakliyesi hizmeti almak için hemen bizi arayın. Firmamızın referanslarını incelemek için web sitemizin inceleyin veya 7 /24 müşteri temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

Başa Dön