Şirinevler Nakliyat

İçerisindekiler

Şirinevler Evden Eve Nakliyat

Yeni ev alan, adresini çeşitli sebeplerle değiştirecek olan kişiler işin bireysel, iş yerinin başka bir alana nakledecek yada yeni iş yeri açacak olan müşterileri için de kurumsal anlamda taşıma hizmetleri sunan ve bu alanda sektörünün en iddialı ve köklü isimlerinden birisi olan şirketimiz İstanbul'un diğer semtlerinde olduğu gibi Şirinevler Evden eve Nakliyat ve Şirinevler Kurumsal Taşımacılık alanında da lider ve söz sahibidir.

Taşınacak eşyanın türü, yapısı, alanın büyüklüğü ve kapasitesi her ne olursa olsun güçlü yapısı ile zorlanmadan yalnız şehir içinde değil ülkemizin her noktasına transfer etme yeteneği ve yeterliliğine sahip olan firmamız gerek donanımlı araç filosu, gerek uzman kadrosu gerekse kullandığı yeni nesil yöntemlerle alanının en iddialı hizmetlerine imzasını atmaktadır.

Yalnız eşya taşımak değil ondan önceki süreçte yapılması gereken ne varsa onları da sizin adınıza yapan ve zahmetsiz bir nakliyat süreci sağlayan kuruluşumuz ambalajlama da dahil olmak üzere gerçekleştirdiği tüm hizmetleri sigorta güvencesi altında zarar tazmin garantisi altında sağlar. Gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, hizmet potansiyelini sürekli güncel ve faal tutan şirketimiz, müşterilerine her zaman en teknolojik, en zahmetsiz ve en kaliteli Şirinevler nakliye hizmetleri verebilmek için çalışmaktadır. 

Şirinevler Nakliyat Firmaları arasında profesyonel firma kimliğiyle yer alan ve her sektörden müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaya hazırlıklı ve donanımlı olan şirketimiz, şehirlerarası, ofis, mağaza, fabrika ve okul taşımacılığı hizmetleriyle de başarısını kanıtlamış ve güven kazanmış bir kuruluştur. Çalışma takvimini anlaşmanın sağlanması, eksper incelemesi, gerekli eleman ve araç desteklerinin temini, taşıma günü bütün eşyaların demontaj ve ambalajlanması, araca yüklenmesi, taşınması, yeni alana eşyaların yerleştirilip montajlarının yapılması ile oluşmaktadır.

İnsan gücünün yetersiz kaldığı taşımacılıklar için bünyesinde bulunan lifli araç destekleri ile kızaklı taşıma servislerini de kullanan firmamız, böylelikle çelik kasa, banka ve piyano transportlarını da kolaylıkla gerçekleştirmiş olmaktadır. Kaliteli hizmeti ekonomik ev taşıma fiyatı Şirinevler anlayışı ile bir araya getirerek, her bütçeye hitap eden hizmetleri oluşturan kuruluşumuz, çalışmalarını müşteri memnuniyeti odaklı olarak yönlendirmekte ve gerçekleştirmektedir.

Başa Dön