Kurum Taşımacılığı

İçerisindekiler

Kamu Kurumu Nakliyesi


Kurum Taşımacılığı normal nakliye işine benzemez bu konuda kervan nakliyat en son  adli  tıp  kurumunu  taşımıştır . Kurum, belirli bir düzene göre çalışan işletmelere verilen addır. Bilindiği gibi kurumlar, kamu ve özel olmak üzere ikiye ayrılır. Her ikisi için de taşınma ihtiyacı doğmuş olabilir. Kurum taşımacılığı çok sayıda değerli evrakın taşınması anlamına gelir. Özen isteyen bir iş olduğu için, anca kurumsal bir firma aracılığıyla güvenle yapılabilir.

Kurum taşımacılığı sırasında tabi ki, diğer nakliye hizmetlerinde olduğu gibi büyük ve küçük eşya ayrımı vardır. Büyük eşyaları masalar, sandalyeler, bilgisayarlar oluştururken, küçük eşyalar ise daha çok dosyalar ve evraklardı. Bu dosyaların çoğu, kurumun çalışma faaliyetlerinin bilgilerini içerir. Ayrıca kullanılacak mobilyaların da hasara uğramadan taşınması önemlidir. Kervan nakliyat çok sayıda kamu kurum ve kuruluş taşıması yapmıştır sayısız referanslara sahip olan nakliye şirketimiz temel ilkemiz müşteri memnuniyetidir taşıma süreci öncesinden keşif ve etüt çalışmaları yapan şirketimiz kurum taşıması için gerekli ekipman tedariği yapmaktadır kusursuz bir nakliyat için kervan nakliyatı arayabilirsiniz

Kurum Nakliyatı

Kurumlara ait dosyaların taşınması sırasında güvenlik zafiyetinin oluşması, çok özel bilgilerin sızmasına neden olabilir. Bu nedenle seçilecek nakliye firması büyük önem taşır. Kurum taşımacılığı konusunda deneyimli ve güvenilir bir ekibe sahip firmamız, kurumlarınızın taşınması sırasında bütün ihtiyaçlarınızı karşılar. Taşınacak alana kurulumuzun tamamlandıktan sonra da, nakliye hizmetimiz son bulur. Bu kurulumun içerisinde dosyalarınızın ve mobilyaların yerleştirilmesi, elektronik eşyalarınızın (bilgisayar  yazıcı vs) kurulması ve bağlantıları teknik ekipmanımız tarafından yapılmaktadır.

Kervan nakliyat okul, hastane, konfeksiyon atölyesi, market, eczane, fuar eşyası, kamu kurum ve kuruluşları ve özel şirketlerin her çeşit taşınma işlemleri gerçekleştirilir. Ayrıca sınav soruları taşımasını da üstlenmektedir  Bu tür yerlerin taşınma işlemlerinin gerektirdiği kadar araç, eleman ve taşıma malzemesi nakliye şirketimiz tarafından eşya tespiti yapıldıktan sonra sağlanır ve taşıma işlemi istenilen tarihler arasında başlanıp bitirilir. Taşınacak eşyalar şirketimiz tarafından sigortalanır, Kurumsal nakliyat işlemi en az ev eşyası kadar titiz bir şekilde gerçekleştirilir.

Başa Dön