Alibeyköy Evden Eve Nakliyat

İçerisindekiler

Alibeyköy Nakliyat Şirketi


Kervan Alibeyköy nakliyat şirketi müşterilerine kaliteli bir ev ve ofis taşıma hizmeti sunmaktadır. İstanbul’un tüm ilçelerine nakliye sevkiyatları düzenlenmektedir. Ofis taşıma, parça eşya taşıma, büro taşıma ve asansörlü taşımacılık hizmetleri ekonomik fiyatlar ile verilmektedir. Ayrıca şirketimiz, 1+1, 2+1 ve 3+1 gibi daireleri de makul rakamlar ile taşımaktadır.

Öncelikle tüm eşyaları ekiplerimiz tarafından paketlenmekte ve ardından binadan çıkarılmaktadır. Alibeyköy nakliyat şirketi tarafından taşınan eşyaların çizilmesi dahi söz konusu değildir. Zira mobilyaların montajı, demontajı, araca yüklenmesi ve binaya çıkarılması gibi işlemler uzman personeller tarafından gerçekleştirilmektedir. Kervan evden eve nakliyat şehirler arası evden eve nakliyat, şehir içi taşımacılık ve diğer tüm hizmetler sigortalı bir şekilde verilmektedir.

Alibeyköy Evden Eve Nakliyat

Alibeyköy evden eve nakliyat firmamız bölge de bulunan mahalle ve semtlere her türlü taşımacılık desteği sağlamaktadır. Asansörlü nakliye hizmetleri bile çok cüzi rakamlar ile verilmektedir. 20 katlı binalar önüne kurulan vinç sistemleri sayesinde tüm ofis ve daireler hızlı bi şekilde taşınmaktadır.

Alibeyköy evden eve nakliyat firmamız montaj noktasında titiz bir çalışma yürütmektedir. Mobilyalar, kanepeler, avizeler ve dolaplar ustalarımız tarafından kurulmaktadır. Alibeyköy nakliyat şirketleri parça eşyaları istenilen ilçelere kadar götürmektedir. Örneğin tekli kanepeler, oturma grupları veya yemek masaları yine özenle paketlenmektedir. Bu tür parça eşyaların taşınması için küçük kamyonetler temin edilmektedir. 4+1, 5+1 ve 5+2 gibi büyük daireler içinde araç desteği sağlanmaktadır.

Alibeyköy Ofis Taşıma

Alibeyköy ofis taşıma firmamız, kurumsal şirketlere özel indirimler gerçekleştirmektedir. Çalışma ortamlarında ve bürolarda yer alan masalar, dolaplar, deri koltuklar sigortalı bir şekilde nakliye edilmektedir. Firmamız şehirlerarası ofis taşıma ve şehirlerarası şirket taşıma hizmeti de vermektedir. Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak adına nakil sürecinde eşyalara zarar gelmemesi için çeşitli önlemler alınmaktadır.

Alibeyköy ofis taşıma fiyatları ise eşya sayısına göre farklılık göstermektedir. Firmamız çok katlı ofislere özel yüzde 25’lik bir indirim gerçekleştirmektedir. Bununla birlikte paketleme gibi işçilik ücretleri de makul bir düzeyde tutulmaktadır. Firmamız tarafından verilen tüm sözler harfiyen yerine getirilmektedir. Şehirlerarası nakliye hizmetlerin de bile herhangi bir gecikme yaşanmamaktadır.

Alibeyköy Nakliyat Şirketleri

Alibeyköy nakliyat şirketleri profesyonel bir taşımacılık, paketleme ve montaj desteği sağlamaktadır. Bu destek sayesinde müşterilerimiz en ufak bir sorun ile karşılaşmamaktadır. Ankara, Bursa ve Eskişehir gibi illere günlük araç desteği sunulmaktadır. Firmamız Alibeyköy civarında olan müşterilerimize özel indirimler de yapmaktadır. Detaylı bilgi sahibi olmak için sizde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Alibeyköy nakliyat şirketleri her daim ekonomik bir hizmet sunmaktadır.

Başa Dön