Ataköy Evden Eve Nakliyat

İçerisindekiler

Ataköy Evden Eve Taşımacılık

Prensiplerinden ve azmin taviz vermeyen, güçlü donanımlı ve girişimci hizmet yapısı ile müşterilerine profesyonel Ataköy nakliye hizmetlerinin kapılarını açan, onları konforlu ve hızlı taşımacılıklarla tanıştıran şirketimiz, deneyim dolu yıllarını teknolojik teçhizatlarla bir araya getirerek, sektörünün en kapsamlı ve en kaliteli hizmetlerini vermeye başlamıştır. Çalışmalarını sadece ev eşyası transferi ile sinirli tutmadan, kurumsal işyeri, ofis, okul, hastane ve tekstil transportlarını da etütleri dâhiline alan ve her taşımacılığa uygun sistem ve metotlar kullanan firmamız, ayrıca lifli, kızaklı askılı taşıma teknikleri ile de her sektörünün ihtiyaçlarını karşılayacak çözümleri donanımları içerisinde barındırmaktadır.

İster evden eve nakliye hizmetlerinde olsun, ister şehirler arası eşya ulaştırmalarında, bütün çalışmalarını eksper incelemesi ve sözleşmenin imzalanması ile başlatan, gerekli eleman ev araç desteklerinin temin edilip, taşıma alanına geçilmesi ile devam edilen çalışmalarını, eşya demontaji ve ambalajlanması işlemleri takip etmektedir.

Müşterilerinin memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan ve bunun içinde bütün transferlerini sigorta kapsamına alarak güven ortamı oluşturan kuruluşumuz, Ataköy Nakliyat Firmaları arasındaki ayrıcalıklı ve profesyonel hizmetlerini vermeye, referanslarını genişletmeye devam etmektedir.

Ataköy Evden eve Nakliyat hizmetleri için güçlü bir araç filosu, işinde tecrübeli ve güler yüzlü eleman kadrosu, uzun yılların bize kattığı deneyim ve Avrupa standartlarındaki ekipman potansiyeli ile yedi yirmi dört mesai harcayan firmamız Ataköy Kurumsal Nakliyat gereksinimleri için de tartışmasız bir numaralı adaydır. Ücretsiz eksper hizmeti, hasarsız taşıma garantisi, kazalara karşı sigorta güvencesi ve zahmetsiz bir adres değişikliği için Ambalajlı taşıma çözümleri ile sektörünün en iddialı ve lider isimlerinden olan kuruluşumuz İstanbul Taşıma Şirketleri alanının en güçlü temsilcilerinden ve profesyonel olan isimlerinden bir tanesidir.

Sahip olduğu alt yapı ve modern donanımı ile banka taşımacılığı yada mağaza, hastane, fabrika ofis nakliyesi gibi zor ve her firma tarafından verilemeyen işlerin üstesinden kolayca gelen, sorun yaşamadan altından kalkabilecek kapasiteye sahip olan şirketimiz Piyano, zırhlı kasa, askılı tekstil yada fuar nakliyesi konularında da kendisine rakip tanımaz.

Başa Dön