Esenkent Evden Eve Nakliyat

İçerisindekiler

Esenkent Nakliyat


Yük taşıma, ev ve ofis ,taşıma hizmetleri veren Kervan Esenkent Nakliyat firmamız, her türlü mobilyayı, ofis ve daireleri istenilen adreslere ulaştırmaktadır. Ev eşyaları, ofis mobilyaları gibi yükler profesyonel bir şekilde nakil edilmektedir. Firmamız 20 yıllık tecrübeye sahiptir. Bu tecrübe sayesinde tüm yükler sıfır risk ile nakil edilmektedir. Ayrıca Esenkent  başta olmak üzere ülkemizin tüm il ve ilçeleri için taşımacılık desteği sağlanmaktadır.

Esenkent Nakliyat fabrika yüklerini, ambar yüklerini ve tekstil ürünlerini ekonomik fiyatlar ile nakil etmektedir. Taşıma süresi boyunca en ufak bir malzemenin zarar görmesi veya deforme olması söz konusu değildir. Firmamız Kervan evden eve nakliyat  parça eşyalar, depo yükleri ve  şehir içi ev taşıma hizmetleri için 7/24 araç desteği sağlamaktadır.

Esenkent Parça Eşya Taşımacılığı

Esenkent parça eşya taşımacılığı hizmetleri ile farklı illerden Esenkent ’ye getirilen yükler kısa bir süre içerisin de firmamız tarafından depolanmaktadır. Bu yükler uzman personellerimiz tarafından tekrar paketlenmektedir. Paketlenen yükler fiziksel özelliklerine göre gruplandırıldıktan sonra araçlara yerleştirilmektedir. Ayrıca her türlü malzemeye özel açık veya kapalı kasa araçlar tahsis edilmektedir.

Esenkent evden eve nakliyat fiyatları ise daireden daireye  göre farklılık göstermektedir. Firmamız ise 3+1 ve 4+1 gibi dairelere  yüzde 40’lık bir indirim yapmaktadır. Ankara, Bursa gibi büyük şehirler için de ekstra indirimler söz konusudur.

Esenkent evden eve nakliyat şirketimiz ofisler için de günlük ve hatta saatlik araçlar tahsis etmektedir. Söz konusu tüm araç modellerimiz taşıma güvenliğini üst düzey bir şekilde sağlamaktadır.

Esenkent Nakliyat Şirketi

Esenkent Nakliyat şirketi şehirlerarası yük taşıma noktasında da profesyoneldir. 81 il için parça eşya, ambar yük, palet yük ve ağır yük taşımacılığı hizmeti verilmektedir.

Ayrıca İstanbul içi ev taşıma, şehirlerarası evden eve nakliye gibi hizmetler 1 iş günü içerisinde verilmektedir. Esenkent Nakliyat şirketi kurumsallığa önem veren bir çalışma prensibine sahiptir.

Müşterilerimizin depo yükleri zamanında ve sorunsuz bir şekilde teslim edilmektedir. Ekonomik bir lojistik hizmeti için sizde Kervan nakliyat ile iletişime geçebilirsiniz

Eminönü Evden Eve Nakliyat


Kervan eminönü nakliyat şirketi İstanbul’un Avrupa yakasında yer alan tüm ilçe ve semtleri için taşımacılık hizmeti vermektedir. Evden eve nakliye, ofis taşıma, parça eşya ve asansörlü taşımacılık gibi alanlar da her türlü destek sunulmaktadır. Firmamız 20 yıllık taşıma ve lojistik tecrübesine sahiptir. Her türlü eşya, mobilya, tekstil kumaşları profesyonelce taşınmaktadır. Eminönü nakliyat şirketi 1+1 daireler başta olmak üzere farklı büyüklüklere sahip olan evleri kısa bir sürede nakil etmektedir. Ayrıca firmamız Eminönü’nden İstanbul’un çeşitli semtlerine parça eşya taşıma hizmeti de vermektedir. Taşıma sırasında yüzeylerin zarar görmesi gibi bir risk bulunmamaktadır. Eminönü evden eve nakliyat sayesinde müşterilerimiz kaliteli bir hizmet alabilmektedir. Kervan evden eve nakliyat sigortalı taşımacılık hizmeti de vermektedir.

Başa Dön