İstinye Evden Eve Nakliyat

İçerisindekiler

İstinye Nakliyat Fiyatları


Kervan İstinye nakliyat profesyonel çalışanlarıyla İstinye de sigortalı taşımacılık hizmeti vermektedir. Ofis taşıma, ev taşıma, parça eşya taşıma gibi hizmetler değişkenlik gösteren fiyatlar ile verilmektedir. Bu değişimin nedeni eşya sayısı, tonajı ve talep edilen işçiliklerdir. İstinye nakliyat fiyatları binaların kat yüksekliğine veya yeni ilçelerin uzaklığına göre de farklılaşmaktadır.

Firmamız ise 1+1, 2+1 gibi daireler için yüzde 20, 3+1 ve 4+1 daireler için de yüzde 30’luk bir indirim gerçekleştirmektedir. Ayrıca eşyaların paketlenmesi, sökülüp takılması noktasında ekstra ödeme talep edilmemektedir. İstinye nakliyat fiyatları nakliye firmalarına göre de değişmektedir. Her firma maliyet hesaplamalarını farklı yöntemler ile gerçekleştirmektedir. Kervan evden eve nakliyat ise tüm yük ve eşyaları inceledikten sonra fiyat bilgisi sunmaktadır. İstanbul içi nakliye, şehirlerarası nakliye, asansörlü ev taşıma hizmetleri de ucuz fiyatlar ile verilmektedir.

İstinye Nakliye Firmaları

İstinye nakliye firmaları İstanbul’un genelini kapsayan bir hizmet anlayışına sahiptir. İstinye’den tüm ilçe ve semtlere sevkiyatlar düzenlenmektedir. Müşterilerimizin ev ve ofisleri 1 iş günü içerisinde nakil edilmektedir. Ayrıca taşıma uygulamaları alanında uzman olan ustalarımız tarafından gerçekleştirilmektedir.

İstinye nakliye firmaları kurumsal taşımacılık, banka taşımacılığı ve depo taşımacılığı gibi hizmetler de sunmaktadır. Teslimatlar zamanında gerçekleştirilmektedir. İstinye nakliyat fiyatları firmamız tarafından minimum kazanç ile belirlenmektedir. Yakın ilçeler için araç masrafı talep edilmemektedir. Ayrıca firmamız Avrupa yakasında bulunan her bir ilçeye asansörlü taşımacılık hizmeti de vermektedir. Firmamız tarafından satın alınmış olan asansör sistemleri sayesinde taşıma süreleri yarı yarıya indirilmektedir.

İstinye Ofis Taşıma Fiyatları

Kurumsal şirketlerde, bürolar da ve iş yerlerin de bulunan tüm eşyalar İstinye ofis taşıma firmamız tarafından nakil edilmektedir. Türkiye’nin tüm illerine sevkiyatlar düzenlenmektedir. Mobilyalar, deri döşemeler, toplantı masaları ve raf sistemleri özenle sökülüp paketlenmektedir. Montaj işlemleri de bünyemiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

İstinye nakliyat fiyatları ofis taşıma hizmetleri için de makul bir düzey de tutulmaktadır. Çok katlı şirketler veya holdingler profesyonel bir şekilde nakil edilmektedir. Firmamız müşteri memnuniyetini sağlamak adına tüm eşyaları söz verilen tarihlere kadar yeni il ya da ilçelere ulaştırmaktadır. İstinye ofis taşıma fiyatları hakkında bilgi almak için firmamızla iletişim kurabilirsiniz.

İstinye Nakliyat Fiyatları Ne Kadar?

İstinye nakliyat fiyatları ortalama olarak 10.000 Türk Lirasından başlamaktadır. Bu fiyat evden eve veya ofisten ofise göre değişkenlik göstermektedir. Müşterilerimizin nakliye firmaları noktasında dikkatli tercihler yapması oldukça önemlidir. Ucuz hizmet adı altında faaliyet gösteren İstinye nakliye firmaları ev sahiplerini mağdur edebilmektedir.

Ayrıca bazı firmalar ise en başta ucuz fiyat teklifi verip, daha sonra da paketleme, montaj gibi işçilikler için para talep etmektedir. Kervan nakliyat bünyesinden hizmet alan ev sahiplerinin böyle bir sorun ile karşılaşmaları söz konusu değildir. Tüm hizmetler tek fiyat üzerinden verilmektedir.

Başa Dön