İkitelli Ev Nakliyatı

İçerisindekiler

İkitelli Evden Eve Nakliyat


İkitelli evden eve nakliyat azminden ve istikrarindan aldigi güçle, her geçen gün büyüyerek alaninin lider ve markalasmis isimlerinden biri olma yolunda hizla ilerleyen kurulusumuz, uzun yillarin kazandirdigi deneyimler, sahip oldugu teknolojik donanimlar sayesinde müsterilerine profesyonel bir nakliye hizmeti sunmaktadir. Sahip oldugu genis araç filosu, agir ve ebatli esyalar için saglamis oldugu vinçli tasima metodu ve ikitelli büro Nakliyesiiçin kullanmis oldugu askili tasima alternatifleri ile her sektörün transfer ihtiyacini, farkli donanimlarla basarili bir sekilde karsilayan firmamiz, müsterilerini zamandan ve is kaybindan tasarruf edecek çözümlerle tanistirmaktadir.

Hizmet alanında otuz beş yıllık zaman dilimini geride bırakan, bu süre zarfında gerçekleştirdiği binlerce nakliye hizmetini her defasında kendisine yakışan bir biçimde başarı ile tamamlayıp her daim müşteri memnuniyeti kazanan kuruluşumuz, bu gün geldiği noktada ülkemizin en köklü Taşıma Şirketleri içerisinde yer almayı başarmıştır.

İstanbul’un tüm semtlerine ve İstanbul’dan bütün illere hizmet veren, kurumsal ve kamusal alan nakliyesinde tartışmasız lider olan firmamız İkitelli Evdeneve Nakliyat alanında da en çok tercih edilen ve müşteri geri dönüşü sağlayan isimler arasındadır.

Ücretsiz Ekpertiz Hizmeti

Ücretsiz ekspertiz hizmeti ile süreci profesyonel bir yaklaşım ile planlayıp en doğru stratejileri belirleyen, Ambalaj ve Paketleme hizmetleri ile ev yada iş yerlerinizi sizin adınıza titiz bir yaklaşım ile toplayıp kolileyerek transfere hazır hale getiren kuruluşumuz tüm bu üstün standartları ile İkitelli Taşıma Firmaları arasında fark yaratır.

Aldığı her işe aynı ciddiyet ile yaklaşan taşıyacağı alan ister bir fabrika isterse bir daire olursa mutlaka sigorta güvencesine alıp müşterilerinin çıkarlarını koruyan ve aynı standartlarda hizmet sunan firmamız İkitelli Nakliye Fiyatları konusundaki makul tutumu ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile her zaman öncelikli tercih sebebi olur.

İkitelli evden eve taşımacılıkta sunduğu ücretsiz eksper desteği sayesinde, işlemlerin daha hızlı başlayıp, gerekli teşkilatın kurulup, çalışmalara biran önce start verilmesine olanak sağlayan kuruluşumuz, alanında uzman personel kadrosu ile bütün çalışmaları üstlenerek, montaj ve ambalajlama hizmetleri çerçevesinde hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Taşıdığı bütün eşyaları garanti kapsamına alarak, kendinden emin ve güvenilir bir firma profili sergileyen şirketimiz, kalitesini ve seçkinliğini sahip olduğu referanslar ve tecrübeli hizmet potansiyeli ile ortaya koymaktadır.

Başa Dön