Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları

İçerisindekiler

Her Bütçeye Uygun Taşıma Hizmetimiz 

Nakliyat firmaları arasında hizmetleri ile bilinen firmamız şehirler arası nakliyat fiyatları konusunda her bütçeye uygun hizmet vermektedir. Şehirler arası nakliyat hizmetini birçok firma veremez. Çünkü tam donanımlı araçlar ve uzun yol konusunda deneyimli çalışanlara ihtiyaç vardır. Firmamız yıllardır bu sektörde faaliyet gösteren her konuda ihtiyacınızı karşılayabilir.

Şehirler arası için gerekli tam donanımlı araçlarımız ve deneyimli şoförlerimiz ile her türlü eşya veya malzemeyi teslim edebilirsiniz. Şehirler arası nakliyat fiyatları genellikle gidilecek şehrin uzaklığına bağlıdır. Yakıt gideri, çalışan gideri haricinde küçük bir meblağ da emeğimizin karşılığını almak firmamız için yeterlidir. Alacağımız ücret her zaman müşteri memnuniyetinden sonra gelir.

Taşınma sürecini mümkün olan en kısa sürede çözmeyi hedefleriz. Bu yüzden de şehirler arası nakliyat fiyatları her bütçeye uygundur. Esnek çalışma prensibimiz sayesinde taşınacak eşyalarınızı gece gündüz demeden varış noktasına hasarsız bir şekilde ulaştırabiliriz. Firmamızın hizmetlerini detaylı görmek için resmi web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Günümüzde birçok nakliye hizmeti veren firmalar bulunmasına rağmen, söz konusu taşınma ve eşyalar olunca insanlar titiz, güvenilir ve fiyat açısından da uygun olan firmalarla çalışmayı tercih ediyorlar.

Şehirlerarası nakliyat fiyatları gidilen mesafe, evin büyüklüğü ve taşınılan yerlerde asansör olup, olmamasına göre değişkenlik göstermektedir. Taşıma sırasındaki en önemli kriter, eşyaların düzgün bir biçimde eksiksiz ve kırılmadan taşınmasıdır. Ayrıca nakliyat firmaları taşınan mallara karşı sigorta şirketleri ile anlaşarak eşyaları sigortalandırır. Böylelikle taşınma sırasında eşyalara gelebilecek herhangi bir zararda müşterinin zararı sigorta şirketi tarafından karşılanacaktır.

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Nakliyat firmalarının bir başka avantajı da istek doğrultusunda eşyalarınızın kurulumunu da üstlenirler. Şehirlerarası nakliyat fiyatları için sabit bir rakam söylemek mümkün olmasa da, örnek verecek olursak 2+1 ölçülerine sahip bir evin ortalama 400-500 km lik bir mesafeyle taşınıp, eşyalarının kurulması ortalama 2,000-3,700 TL arasında bir rakam olacaktır. Elbette taşındığınız yerde asansörün olup, olmaması, çıkılacak kat sayısı ve kurulumun yapılıp yapılmayacağı fiyatı doğrudan etkileyecektir.

Kısacası, taşınma eskiden insanlar için zahmet verici ve çok sıkıntılı bir süreç olsa da günümüzdeki nakliyat firmaları ve sağladıkları olanaklar doğrultusunda taşınma işlemleri eski zamanlara oranla daha da kolaylaşmıştır. Son olarak bizim tavsiyemiz ise ucuz olan nakliyat şirketleri ile değil aynı zamanda referansı olan güvenilir nakliyat firmaları ile çalışmanız. Ucuz diye anlaşıp daha fazla zararla dönmeyin.

Başa Dön