Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

İçerisindekiler

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat


Kervan Şehirlerarası evden eve nakliyat firmamız, sektörün öncülüğünü üstlenmektedir. Taşıma hizmetleri sistematik bir şekilde verilmektedir. Öncellikle ekiplerimiz hantal olan mobilyaları sökmekte ve ardından paketleme işlemlerine geçilmektedir. Paketlenen yükler yine dikkatli bir şekilde binadan çıkarılmaktadır. Şehirlerarası evden eve nakliyat araçları 3+1, 4+1 ve 5+1 gibi daireleri tek sefer de taşıma kapasitesine sahiptir.

Ayrıca söz konusu bu araçlar sayesinde tüm eşyalar sıfır risk ile nakil edilmektedir. Evden eve nakliyat firmamız parça eşyalar, toplu yükler ve ambar yükleri için de araç desteği sunmaktadır. Şehirlerarası nakliye ücretleri ise parça eşyalar için yüzde 40 indirimli bir şekilde belirlenmektedir. Araç içerisin de yer alan eşyaların birbirine zarar vermesi de söz konusu değildir.

Şehirlerarası Nakliyat Firmaları

Müşterilerimiz, şehirlerarası nakliyat firmaları araştırmaların da fiyatları göz önünde bulundurmaktadır. Bazı şirketler, düzenli olarak şehir dışına sevkiyatlar gerçekleştirmektedir. Bu nedenle de düşük fiyatlar ile hizmet almak isteyen müşterilerimiz, söz konusu şirketleri tercih etmektedir. Şehirlerarası nakliyat ücretleri ortalamasına göre en hesaplı hizmet firmamız bünyesinden sunulmaktadır.

Özellikle de 3+1 gibi daireler ve çok katlı ofisler için işçilik ücreti alınmamaktadır. Kervan nakliyat firmamız İzmir, Ankara, Bursa ve Tekirdağ gibi bölgelere günlük sevkiyatlar düzenlemektedir. Bu sevkiyatlar sayesinde sayıca az olan eşyalar bile 1 iş günü içerisin de adreslere teslim edilmektedir. Kervancıoğlu şehirlerarası nakliyat firmaları her zaman kaliteli, kurumsal ve ekonomik bir hizmet sunarak müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

İstanbul Şehirlerarası Nakliye Ücretleri

İstanbul şehirlerarası nakliye ücretleri hakkında net bir fiyat verilebilmesi için eşyaların incelenmesi gerekmektedir. Firmamız İstanbul’un tüm ilçelerine eksper yönlendirmektedir. Paketlenen yükler düzenli bir şekilde araçlara yerleştirilmektedir. Ayrıca 81 ilin tamamına asansörlü evden eve nakliyat hizmeti verilmektedir. Firmamız Güneydoğu bölgesinde yer alan şehirler için de nakliye desteği sağlamaktadır.

Ayrıca İstanbul Diyarbakır, Konya ve İzmir istikametinde olan tüm yükler yüzde 50 indirimli fiyatlar ile nakil edilmektedir. Şehirlerarası nakliye ücretleri hakkında bilgi almak için firmamız ile iletişim kurabilirsiniz. Tüm araç talepleriniz saatler içerisinde karşılanmaktadır.

Başa Dön