Feneryolu Evden Eve Nakliyat

İçerisindekiler

Feneryolu Evden Eve Nakliyat

Kervan Feneryolu evden eve nakliyat firmamız sayesinde taşınma süreci sorunsuz bir şekilde tamamlanmaktadır. Ev ve iş yerleri başta olmak üzere farklı alanlar da bulunan eşyalar ekiplerimiz tarafından özenle paketlenmektedir. Paketleme işlemleri sırasında eşyaların çizilmemesi ve insan gücünden etkilenmemesi için bir takım önlemler alınmaktadır.

Ayrıca yükleme, boşaltma ve montaj uygulamaları da hassasiyet ile gerçekleştirilmektedir. Firmamız, ofis taşımaParsiyel taşımacılık ve şehir içi eşya taşıma gibi hizmetler de sunmaktadır. Gerek duyulması halinde asansör sistemleri temin edilmektedir. Feneryolu evden eve nakliyat şirketi, kurumsallığı ön planda tutmaktadır. Söz verilen gün ve saatte adreslere ulaşım sağlanmaktadır. Teslimatlar da da herhangi bir gecikme yaşanmamaktadır.

Feneryolu Nakliye Firmaları

Taşıma ücretleri hakkında bilgi almak isteyen müşterilerimizin karşısına Feneryolu nakliyat firmaları çıkmaktadır. Ancak bu firmaların bir çoğu sadece internet üzerinden komisyonculuk yaparak para kazanmaktadır. Yani kendilerine ait bir araç ve ekip bulunmamaktadır. Kervan evden eve nakliyat şirketi için böyle bir durum söz konusu değildir. Tüm hizmetler kendi bünyemiz tarafından verilmektedir.

Ayrıca Kadıköy, Bostancı ve Erenköy gibi ilçelere özel indirimler yapılmaktadır. Feneryolu nakliyat firmaları içerisinde kalitesi ile ön plana çıkan Kervan Nakliyat, asansörlü ev taşıma, asansörlü ofis taşıma ve Şehirler arası nakliyat gibi çeşitli hizmetler de sunmaktadır. Firmamız İstanbul Ankara, İzmir gibi illere haftalık düzenli olarak sevkiyatlar gerçekleştirmektedir. Ayrıca parça eşyalar bile 1 iş gün gibi kısa bir süre içerisinde yeni adreslere nakil edilmektedir.

Feneryolu Ev Taşıma

İster 1+1 isterse 4+1 hiç fark etmeksizin tüm daireler makul rakamlarla taşınmaktadır. Paketleme gibi işçilik hizmetleri için abartı fiyatlar söz konusu değildir. Feneryolu ev taşıma firmamız, baza, yatak, her türlü mobilya ve beyaz eşyaların kurulumunu gerçekleştirmektedir. Müşterilerimiz nakil sürecinde  hiç bir zahmet veya zorluk ile karşılaşmamaktadır.

Dubleks daireler, ofisler ve rezidans daireleri için de özel ekipler devreye girmektedir. Feneryolu evden eve nakliyat fiyatları makul bir düzeydedir. Firmamız eşya sayısı ne olursa olsun her müşterisine özel indirim ve kampanyalar gerçekleştirmektedir. Ayrıca mahalleler arası sevkiyatlar için net 500 TL’lik bir indirim yapılmaktadır. Müşterilerimiz eşyalarına zarar gelmesi durumunda ise anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketleri devreye girmektedir.

Feneryolu Evden Eve Nakliye Şirketi

Feneryolu evden eve nakliye şirketi bünyesinde çalışan tüm personeller alanında uzmandır. Montaj, paketleme ve dizayn etme gibi işlemler teknolojik ekipmanlar ile gerçekleştirilmektedir. Araçlarımız arka kısmında bulunan asansör sistemleri sayesinde yükleme  ve boşaltma gibi işlemler de pratik bir şekilde yapılmaktadır.

Feneryolu evden eve nakliye şirketi, ofis taşıma noktasında da çeşitli destekler sunmaktadır. Emlak dükkanları, eşya mağazaları ve kurumsal bürolar firmamız tarafından aynı gün içerisin de nakil edilmektedir. Detaylı fiyat bilgisi veya ekspertiz desteği almak için Kervan nakliyat ile iletişime geçebilirsiniz.

Başa Dön