Göztepe Evden Eve Nakliyat

İçerisindekiler

Göztepe Nakliyat

Kervan Göztepe evden eve nakliyat şirketi, Kadıköy başta olmak üzere tüm ilçelere ve semtlere taşımacılık desteği sunmaktadır. Ev taşıma, parça eşya taşımacılığı ve ofis taşıma gibi alanlar da faaliyet gösteren firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma anlayışına sahiptir. İstenilen adreslere 1 gün öncesinden ekip yönlendirilmekte ve eşyalara uygun araç modeli temin edilmektedir.

Firmamızın personelleri sökme, paketleme ve yükleme gibi işlemleri kademeli bir şekilde gerçekleştirmektedir. Göztepe nakliyat, anahtar teslim bir hizmet sunmaktadır. Örneğin yeni evlere getirilen mobilyalar,, marangoz ustalarımız tarafından monte edilmektedir. Tüm eşyalar istenilen odalara kadar yerleştirilmektedir. Firmamız bünyesinden hizmet alan müşterilerimiz, taşınma sürecinde en ufak bir zahmet ile karşılaşmamaktadır.

Göztepe Ev Taşıma

Nakliyat hizmeti, ciddi bir profesyonellik gerektirmektedir. Her eşyanın sökülmesi, paketlenmesi ve araca yerleştirilmesi için farklı yöntemler söz konusudur. Ancak bazı Göztepe evden eve nakliyat firmaları işinde uzman olmadığı için taşıma işlemleri sırasında eşyalara zarar vermektedir. Bu işte uzman ekiplerin kullanılması ve kesinlikle günlük yevmiyecilerin tercih edilmemesi gerekmektedir.

Firmamız ise 40 yıllık bilgi ve birikimi sayesinde profesyonel bir taşımacılık hizmeti vermektedir. Göztepe evden eve nakliyat ekiplerimiz, tüm eşyaları dikkatli bir şekilde ambalajlamaktadır. Mobilyaların çizilmesi, koltuk kumaşlarının deforme olması veya mutfak araç gereçlerinin kırılması gibi durumlar söz konusu değildir. Göztepe nakliyat hizmetleri sadece üstü kapalı kabinlere sahip olan kamyonlar ile verilmektedir.

Göztepe Nakliye Firmaları

Göztepe nakliye firmaları denilince akla ilk gelen Kervan evden eve nakliyat, ofis taşıma noktasında da profesyoneldir. Tüm çalışma alanların da bulunan eşyalar 1 iş günü içerisin de nakil edilmektedir. Firmamız İstanbul’un çeşitli ilçelerine ofis taşıma, parça eşya ve asansörlü eşya taşıma gibi hizmetler sunmaktadır.

Göztepe nakliye firmaları kurumsallığı ön planda tutmaktadır. Belirlenen fiyatlar haricin de ekstra bir ücret talep edilmesi kesinlikle söz konusu değildir. Ayrıca 1+1 gibi daireler için paketleme ve montaj maliyetleri firmamız tarafından karşılanmaktadır. Bu sayede müşterilerimize daha ekonomik bir hizmet sunulmaktadır. Göztepe’den Ankara’ya, İzmir’e ve diğer büyük şehirlere de ev taşıma hizmeti verilmektedir. Şehirlerarası nakliyat ücretlerimiz de makul rakamlardan oluşmaktadır.

Göztepe Nakliyat Fiyatları

Firmamız fiyat belirleme noktasında taşınacak olan eşyaların sayısını ve ilçeler arasında ki mesafeyi göz önünde bulundurmaktadır. Ne olursa olsun Göztepe nakliyat fiyatları ekonomik rakamlardan oluşmaktadır. Firmamız müşterilerine özel olarak indirimler de gerçekleştirmektedir. 3+1 ve 4+1 gibi büyük daireler için net yüzde 25’lik bir indirim yapılmaktadır.

Ofis taşıma ve parça eşya taşıma hizmetleri de makul bir düzeyde verilmektedir. Göztepe nakliye firmaları tarafından talep edilen tutarlar içerisinde paketleme, montaj gibi işçilikler de yer almaktadır. Ayrıca parça eşyalar bile ekiplerimiz tarafından ücretsiz bir şekilde montaj edilmektedir. Firmamız ile iletişime geçerek kaliteli bir hizmet alma şansı bulabilirsiniz.

Başa Dön