Ümraniye Evden Eve Nakliyat

İçerisindekiler

Ümraniye Nakliyat

Kervan Ümraniye nakliyat öncellikle dolap gibi mobilyaları sökmekte ve daha sonra sökülen tüm parçaları paketlemektedir. Ümraniye ilçesinde hizmet veren firmamız, ofislerde ve evlerde bulunan tüm eşyaları profesyonel bir şekilde taşımaktadır. Nakil süreci boyunca en ufak bir sorunun yaşanması söz konusu değildir. Diğer halı, çekyat ya da kanepe gibi eşyalar da özenle paketlenmektedir.

Ümraniye evden eve nakliyat firmamız asansörlü taşımacılık, banka, ofis gibi kurumsal taşımacılık sektörlerinde de faaliyet göstermektedir. Zira bünyemizde bulunan kapalı kasa araç modelleri sayesinde tüm eşyalar güvenli bir şekilde nakil edilmektedir. Ümraniye nakliyat istenilen ilçe ya da mahallere ekspertiz ekibi yönlendirmektedir. Bu ekipler tüm eşyaları inceledikten sonra müşterilerimize fiyat bilgisi vermektedir.

Ümraniye Evden Eve Nakliyat

Kervan Ümraniye evden eve nakliyat, sektörün liderliğini üstlenmektedir. Sağlamış olduğu müşteri memnuniyeti ile ön plana çıkan firmamız, şehir dışına da sevkiyatlar gerçekleştirmektedir. Örneğin Ümraniye'den Bursa’ya veya İzmir’e haftalık olarak sevkiyatlar düzenlenmektedir. Bu sayede parça eşyalar veya 1+1 daireler bile maksimum 4 iş günü içerisinde istenilen illere ulaştırılmaktadır.

Ümraniye nakliyat, 17. Kata kadar ulaşabilen asansör sistemleri ile taşıma işlemlerinin daha hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Avizeler, perdeler ya da beyaz eşyalar için montaj desteği sunulmaktadır. Ümraniye evden eve nakliye tüm daireleri anahtar teslim olacak bir şekilde taşımaktadır.

Ümraniye Ofis Taşıma

Kurumsal şirketlerde, işyerlerinde ya da bankalarda bulunan eşyalar Ümraniye ofis taşıma firmamız tarafından nakil edilmektedir. Deri koltuklar, mobilyalar ve oturma grupları yine özenle paketlenmektedir. Tüm eşyalar sigortalanmaktadır. Bu sayede taşıma güvenliği maksimum bir düzeyde sağlanmaktadır.

Ümraniye ofis taşıma hizmetleri sadece kaskolu araçlar ile verilmektedir. Ayrıca çok katlı şirketlerde bulunan eşyalar için asansör sistemleri temin edilmektedir. Firmamız kesinlikle müşterilerini mağdur etmemekte ve söz verilen tarihlere kadar adreslere ulaşmaktadır. Evden eve nakliyat firmamız 1+1, 2+1 ve 3+1 gibi dairelere özel araçlar tahsis etmektedir. Bünyemizde bulunan araçlar sayesinde 5+1, 5+2 gibi büyük daireler için orta boy kamyonlar temin etmektedir.

Ümraniye Nakliye Fiyatları

Ümraniye nakliye fiyatları için net bir sayı vermek doğru değildir. Çünkü eşya sayıları söz konusu ücretleri yakından etkilemektedir. Ancak firmamız her şart ve koşulda makul hizmet vermektedir.

Özellikle de şehir içi parça eşya taşıma hizmetleri için yüzde 40’a varan indirimler gerçekleştirilmektedir. Ümraniye evden eve nakliye ile iletişime geçebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Başa Dön