Kayseri Evden Eve Nakliyat
Kayseri Evden Eve Nakliyat
Anasayfa \ Blog \ Kayseri Evden Eve Nakliyat
Kayseri Evden Eve Nakliyat
İsmail KERVANCIOĞLU 02.12.2014 15:07:55 Evden Eve Nakliyat 1933

Çok uzun yillardir nakliye sektöründe hizmet veren ve bu güne kadar yüzlerce is yeri ve binlerce konutun tasinmasi için aracilik eden firmamiz,Kayseri Evden eve Tasimacilik Firmalari içerisinde verdigi hizmetin kalitesi ile kendisinden söz ettirir. Ülkemizin pek çok sehrinde varlik gösteren, hem sehir içi hem de sehirlerarasi mesafelerde faaliyet yürüten kurulusumuz kalitesi kadar ekonomik fiyatlari ve hizmet kapsami ile de tercih önceligi saglar.

Geniş ve donanımlı araç filosu, işinde profesyonel güler yüzlü eleman kadrosu, müşteri memnuniyetinden asla ödün vermeyen firma profili ile diğer tüm şehirlerde olduğu gibi Kayseri Evdeneve Nakliyat ve Kayseri Kurumsal Taşımacılık başta olmak üzere tüm alanların transferlerini hızlı ve sorunsuz bir biçimde gerçekleştiren şirketimiz hizmet kapsamı ve kalitesi ile ülkemizin en iddialı isimleri arasında yer almaktadır. Ev, kurum, kuruluş nakliyesi hizmetlerinin yanı sıra Kayseri Fuar taşımacılığı, askılı tekstil, kasa, piyano transferi gibi konularda da oldukça deneyimli ve gerekli alt yapıya sahip olan kuruluşumuz bu anlamda Kayseri Nakliyat Firmaları arasında en göze çarpan isim olmaktadır.

Verdiği hizmetleri uzman bir ekspertizin izlenim ve yaptığı ön çalışma doğrultusunda kusursuz olarak vermeyi başaran, taşınma günü gelmeden fiyat, sigorta bedeli, gerekli araç adedi, ihtiyaç duyulacak eleman sayısını ve süreçte izlenecek yolları planlayarak o günü sorunsuz, hızlı ve başarı ile tamamlayan kuruluşumuz, müşterileri için bambaşka bir dünyanın kapılarını aralamaktadır. Tercihlere göre ambalajlama hizmetini de sunan ve taşınacak alanda bulunan eşyaların transfere hazır hale getirilmesi için gereken tüm işlem ve aşamaları da sizin adınıza yapan şirketimiz bunca kalite ve konforu son derece cazip fiyatlara sunan yaklaşımı ile de tercih sebebi olmaktadır.Saglam alt yapisi, genis araç filosu, isinde uzman kadrosu ile Avrupa standartlarinda transferlere imzasini atan, hizmet kapsami ile bir nakliye firmasindan beklenenden çok daha fazlasini yapan sirketimiz, müsterilerine sundugu olanaklar ve zahmetsiz transfer süreci ile büyük kolaylik saglar. Uzman eksper görevlileri araciligi ile hizmetlerini planlayan, bu sayede soruna ve noksanliga mahal vermeden hizli ve eksiksiz transport gerçeklestirir.

Kayitsiz sartsiz müsteri memnuniyeti misyonu tasiyan, kisilerin beklentilerine ve mekanlarin yapisina özel nakliye çözümleri sunan firmamiz; zahmetsiz, güvenli, sigortali ve hizli evden eve nakliyat kayseri esya transferi gerçeklestirir.