Beylikdüzü Nakliyat Şirketleri

İçerisindekiler

Beylikdüzü Ev Taşıma

Kervan Beylikdüzü ev taşıma hizmetleri firmamız tarafından profesyonel bir şekilde verilmektedir. Beylikdüzü ’nün tüm mahalle ve semtlerine aynı gün içerisinde ekspertiz yönlendirilmektedir. 1+1, 2+1  ve 3+1 gibi daireler uzman ekiplerimiz tarafından incelenmekte ve daha sonra ambalajlama çalışmalarına başlanmaktadır. Tüm yükler özenle paketlendikten sonra binadan çıkarılmaktadır.

Beylikdüzü ev taşıma ekipleri, yeni binalara getirilen eşyaları kontrol ettikten sonra montaj çalışmalarına başlamaktadır. Kurulum işlemleri marangoz ustalarımız tarafından gerçekleştirilmektedir. Ayrıca ev taşımaya ek olarak ofis taşıma, parça eşya taşıma, büro taşıma ve depo taşıma gibi hizmetler de sunulmaktadır. Her türlü yüke özel araç modelleri temin edilmektedir. Kervan evden eve nakliyat firmamız kurumsal taşımacılık noktasında da profesyoneldir.

Beylikdüzü Evden Eve Nakiye

Beylikdüzü evden eve nakliye hizmetleri veren firmalar, absürt fiyatlar talep etmektedir. Bu nedenle de pek çok müşterimiz mağdur edilmektedir. Taşıma maliyetleri eşya sayısına, binaların kat planına göre farklılık göstermektedir. Firmamız ise tüm hizmetlerini ekonomik fiyatlar ile vermektedir. Beylikdüzü evden eve nakliye personelleri, paketleme, montaj gibi uygulamaları profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Ayrıca Ankara, Bursa gibi illere şehirlerarası evden eve nakliyat hizmeti de verilmektedir. Firmamız her zaman nakil güvenliğini ön planda tutmaktadır. Yükleme işlemleri sırasında genel olarak eşyalar zarar görmektedir. Ancak firmamız bu gibi zararların oluşmaması için önlemler almaktadır. Beylikdüzü ev taşıma, ofis taşıma ve parça eşya taşıma hizmetleri sadece kapalı hacimli kamyonlar ile verilmektedir.

Beylikdüzü Ev Taşıma Fiyatları

Taşınma sürecinde olan müşterilerimiz, firma kadar fiyat araştırması da yapmaktadır. Beylikdüzü ev taşıma fiyatları farklılık göstermektedir. Bu nokta da parça sayısı, binaların yüksekliği ve kilometre mesafesi ön plana çıkarılmaktadır. Beylikdüzü evden eve nakliye firmamız piyasa ortalamasının altında kalan fiyatlar ile hizmet vermektedir.

Ayrıca İstanbul’dan Muğla’ya ve Ankara’ya düzenlenen sevkiyatlar için yüzde 20 oranında indirim yapılmaktadır. Ofis taşıma ve parça eşya taşıma fiyatları da düşük bir seviyededir. Ayrıca Beylikdüzü, Büyükçekmece ve Sultangazi gibi birbirine yakın olan ilçeler için mazot ücreti alınmamaktadır. Firmamız her zaman kaliteli bir taşıma desteği sağlamaktadır.

Başa Dön