Kars Evden Eve Nakliyat
Kars Evden Eve Nakliyat
Anasayfa \ Blog \ Kars Evden Eve Nakliyat
Kars Evden Eve Nakliyat
İsmail KERVANCIOĞLU 02.12.2014 14:54:58 Evden Eve Nakliyat 1731

Kars Evden eve Tasimacilik Firmasi olarak sehir içinde gerçeklestirdigi hizmetlerin yani sira Sehirlerarasi Nakliyat çözümleri ile de müsterilerinin yaninda olan, sigorta kapsaminda verdigi hizmetleri sayesinde zarar tazmin garantisi ile sizleri koruma altina alan sirketimiz, kaliteyi güvenle birlikte sunar.Hani hep kullanılan bir terim vardır, verilen hizmette yada yapılan yatırımlarda mutlaka dile getirilir Edirne’den Karsa diye. İşte biz de bu cümleyi kuran ve hizmetlerini ülkemizin batısından doğusuna tüm bölgelere yayan bir anlayışa sahibiz. İstanbul merkezli olmamıza karşın yayın hizmet ağı ve güçlü firma profili ile Türkiye’nin neresinde olursanız olun aynı kalite ve standartlardaki taşıma hizmetini ayağınıza getiren kuruluşumuz Kars Evdeneve Nakliyat başta olmak üzere her türlü kuruluş ve devlet kurumları için Avrupa normlarında transfer çözümleri sağlamaktadır.

 

 

Köklü yapısı ve sunduğu hizmet avantajları ile Kars Nakliye Firmaları içerisinde en iddialı ve rakipsiz isimlerden bir tanesi olan banka, büro, mağaza, fabrika gibi kuruluşları, okul hastane gibi kurumsal alanları kısa süre içerisinde, ekonomik fiyatlara sorunsuz taşıyan şirketimiz Fuar nakliyesi, askılı tekstil taşımacılığı, piyano yada zırhlı kasa nakliyesi gibi son derece zorlu ve özel donanım gerektiren alanlarda da tartışmasız bir numara olan firmalardandır.

 

Ücretsiz ekspert çalışması ile süreci en ince detayına kadar planlayan, her hizmet adımını sigorta güvencesi altına alıp zarar tazmin garantisi sunan, ambalajlama da dahil olmak üzere tüm taşınma sürecini sizin yerinize üstlenerek zahmetsiz ve kolay bir adres değişikliği yaşatan kuruluşumuz, ülkemizin diğer bölgelerinde olduğu gibi Kars’ta da en çok tercih edilen isimler arasındadır. Zaman kaybına tahammülü, taşınma için harcayacak enerjisi ve gücü, gereğinden fazla ödeme yapacak bütçesi olmayan herkesi bizimle tanışmaya davet ediyor, Kars taşıma Şirketleri içerisinde iddialı olduğumuzu bir kez daha ifade ediyoruz.Modern yöntemler kullanarak esyalarinizin yeni adreslerine transferini saglayan, üstelik bunu da son derece profesyonelce ve ekonomik fiyatlara yapan kurulusumuz Kars Evden eve Nakliyat Firmalari arasinda hizmet kapsami ve sunum kalitesi ile tercih sebebi olmaktadir. Geleneksel tasima yöntemleri bir tarafa vaktin nakit, is hayatinin ise yogun oldugu günümüz de çok daha detayli hizmet yürüten, tasinmanin agir yükünü ve yorgunlugunu üzerinizden alarak tüm süreci bizzat üstlenen firmamiz yenilikçi transfer hizmetlerini de beraberinde sunmakta; esya toplama, demonte, paket ve yükleme islemlerini elemanlari ile sizin yerinize saglamaktadir.

 Çagri merkezi ve internet üzerinden yapilan basvurulari zaman kaybettirmeden degerlendiren ve ücretsiz eksper hizmeti ile tasinacak konutlari görüp net bir fiyat belirlemesi ve hizmet haritasi gerçeklestiren firmamiz, bu sayede verilecek hizmetin noksansiz ve kusursuz olmasini saglar. Sizin de evinizi tasimaniz gerekiyor ancak zahmet ve getirecegi yükten korkuyorsaniz bizi arayin yorulmadan düsünmeden uzun zaman harcamadan yeni adresinizde olun.