Alemdağ Nakliyat Firmaları

İçerisindekiler

Alemdağ Ev Taşıma

Kervan Alemdağ ev taşıma firmamız, 1986 yılından bu yanadır nakliye sektöründe faaliyet göstermektedir. 40 yıllık tecrübemiz ve son teknoloji araç modellerimiz sayesinde tüm eşyalar en ufak bir darbeye maruz kalmadan nakil edilmektedir. Ayrıca ofis taşıma, villa taşıma ve şirket taşıma gibi çeşitli hizmetler de sunulmaktadır. Dairelerde bulunan koltuk takımları, beyaz eşyalar, masalar marangoz ustalarımız tarafından sökülmektedir.

Sökülen her bir eşya iki kat paketlenmektedir. Alemdağ ev taşıma firmamız sevkiyat sırasında yüklerin zarar görmesini engellemektedir. Tüm mobilyalar ve koltuk takımları yine uzman ekiplerimiz tarafından monte edilmektedir. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 gibi daireler ekonomik fiyatlar ile taşınmaktadır. Kervan evden eve nakliyat firmamız tüm ilçelere ekspertiz hizmeti de vermektedir.

Alemdağ Nakliyat Firmaları

Alemdağ nakliyat firmaları profesyonelliği ile ön plana çıkmaktadır. Şehir içi eşya taşıma ve şehirlerarası ev taşıma gibi hizmetler verilmektedir. Özellikle de parça eşyalar firmamız tarafından kısa bir süre içerisin de nakil edilmektedir. Alemdağ ev taşıma personelleri, yükleme ve boşaltma gibi işlemleri sistematik bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Örneğin cam masalar için özel ambalajlar temin edilmekte ve bu tür kırılgan malzemeler kamyonların özel bölmelerine yerleştirilmektedir. Alemdağ nakliyat firmaları bünyesinde asansör sistemleri de bulunmaktadır. Asansörler sayesinde 30 kat yükseklikte yer alan daireler çok pratik bir şekilde taşınmaktadır. Ayrıca firmamız İstanbul’un tüm ilçelerine asansörlü evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.

Alemdağ Ofis Taşıma

Kurumsal firmalar, yeni bayilik açacağı zaman Alemdağ ofis taşıma hizmetlerine ihtiyaç duymaktadır. Ofislerde kullanılan masalar, deri koltuklar, toplantı salonları ve raf sistemleri firmamız tarafından nakil edilmektedir. Kurumsal taşımacılık adı altında verilen bu hizmet sayesinde iş yerlerinde bulunan tüm malzemeler sigortalı bir şekilde nakil edilmektedir.

Ayrıca firmamız Alemdağ ofis taşıma fiyatları açısından en ekonomik hizmeti sunmaktadır. Talep edilen tutarlar içerisinde tüm paketleme, sökme, yükleme ve montaj gibi işçilik maliyetleri de dahildir. Şehirlerarası ofis taşıma ve şehirlerarası şirket taşıma fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Alemdağ’dan Ankara ve Bursa gibi illere 7/24 araç desteği sağlanmaktadır. Teslimatlar en geç 48 saat içerisinde gerçekleştirilmektedir.

Alemdağ Ev Taşıma Ücretleri

Alemdağ ev taşıma ücretleri, 10000 Türk lirasından başlamaktadır. Bu rakam eşyaların sayısına ve götürülmesi istenen bölgelerin uzaklığına göre farklılık göstermektedir. Nakliye fiyatları kadar önemli olan diğer bir nokta ise hizmetin içeriğidir. Bazı firmalar müşterilerine düşük rakamlar vermekte ve ardından paketleme, montaj gibi işlemler için ekstra ücretler talep etmektedir. Kervan nakliye ise sadece anahtar teslim fiyat bilgisi sunmaktadır. Ekstra bir ücret söz konusu değildir. Şehir içi parça eşya taşıma ve şehirlerarası ofis taşıma fiyatları da ortalamanın altındadır. Firmamız ile görüşerek hemen adresinize ekip yönlendirilmesini sağlayabilirsiniz.

Başa Dön