Florya Evden Eve Nakliyat Firmaları

İçerisindekiler

Florya Kalite Evden Eve Nakliyat Firması


İstanbul'un merkezi olan Florya semtimiz ulaşımı kolay Atatürk hava limanına yakın olan semtimizde evden eve taşımacılık hizmeti sunmaktayız. Florya nakliyat deyince akla ilk gelen firma Kervan Nakliyat'tır. Kervan Nakliyat olarak Florya bölgesinde ev işyeri villa malikane şato taşınma hizmeti sunmaktayız. Ekibimiz profesyonel olarak taşınma hizmetini başarılı bir şekilde gerçekleştirecektir. Nakliyat hizmetimizde sigortalı taşımacılık ve müşteri memnuniyeti en önemli ilkelerimizdendir. Taşınma su şekilde gerçekleşecektir. Eşyalarınızın öncelikle ekspertizi yapılmakta daha sonrasında fizibilite edildikten sonra sözleşme sağlanır. Taşınma günü ekibimiz eşyalarınızın öncelikle güvenliği açısından paketlenmesi işlemini tamamlar. Beyaz eşyalarınızın monte ve de monte işlemini gerçekleştirmektedir. Başarılı taşıma istiyor iseniz Kervan Nakliyat ile tanışmanız size büyük yarar sağlayacaktır.

Florya Evden eve Nakliyat hizmetleri ile alışılagelmişin dışında son derece modern ve kapsamlı sunumlara imzasını atan firmamız Florya Kurumsal Alan Nakliyesi konusunda da son derece iddialı ve rakipsiz bir isimdir. Depolama Hizmetleri ile ihtiyaç duyan müşterilerine modern ve güvenli ortamlarda eşyalarını beli süreliğine güven içerisinde saklayabilme olanağı sunan, sırf bu alan özel kurduğu Avrupa standartlarında donanımlara sahip depolarında ekonomik fiyatlara imkan tanıyan kuruluşumuz bu işi de tıpkı diğer hizmetlerinde olduğu gibi ekspertiz planlaması ile kusursuz gerçekleştirir.

Taşıyacağı ve yeni taşınılacak olan alanları ekspertizleri aracılığı ile etraflıca inceleyip nakliye sürecinde izlenecek yolu en ince detayına kadar planlayan; ambalaj tipi ve miktarına, nakliye bedeline, sigorta karşılığına, araç ve elaman sayısını yine bu yolla netliğe kavuşturan şirketimiz bu sayede düzgün ve sorunsuz ilerleyen, tam zamanında tamamlanan bir transfer süreci yaşatır. Ambalajlama işlemini taşınma günü, şayet alan çok büyük ise bir gün önceden gelerek toplayıp gerçekleştiren, marangozluk ve tesisat ustası, montaj ve demontajı gerçekleştirecek teknik ekip desteğini de bizzat sağlayarak size yapacak iş bırakmayan şirketimiz zahmetsiz ve sorunsuz taşınmanın yollarını sizler için bulmaktadır.

Başa Dön