Ev Eşyası Taşıma

İçerisindekiler

Ev Eşyası Taşıma


Nakliye işlemlerinin kusursuz bir şekilde tamamlanması için ev eşyası taşıma süreci  boyunca dikkat edilmesi gereken bazı durumlar vardır. Örneğin mobilyalar ve ahşap yüzeyler en ufak bir darbe de çizilmektedir. Bu nedenle de tüm eşyaların kaliteli ambalajlar ile paketlenmesi gerekmektedir. Kervan nakliye firmamız ise paketleme işlemlerini çift kat olacak bir şekilde gerçekleştirmektedir. Ev eşyası taşıma süreci sorunsuz bir şekilde tamamlanmaktadır.

Sökme, takma ve montaj gibi uygulamalar Kervan evden eve nakliyat ekipleri tarafından gerçekleştirilmektedir. Firmamız hassas malzemeler ve kırılgan yüzeyler içi karton kutulama desteği sağlamaktadır. Ofis taşıma, parça eşya taşıma, ev taşıma ve villa taşıma gibi hizmetler teknolojik ekipmanların yardımı ile profesyonel bir şekilde verilmektedir.

Ev Taşıma Süreci

Eşya taşıma süreci zor ve zahmetli geçmekle beraber müşterilerimiz bu süreçte farklı sorunlar ile karşılaşmaktadır. Taşıma işlemini gerçekleştiren firmanın acemi olmasıyla birlikte bu sorunlar kat ve kat artmaktadır. Firmamız ise ev taşıma süreci boyunca müşterilerine en ufak bir problem çıkarmamaktadır.

Öncellikle evlerde bulunan mobilyalar ve ahşap malzemeler demonte edilmektedir. Daha sonra paketleme ve ardından yükleme işlemlerine başlanmaktadır. Ev taşıma süreci tamamlana kadar tüm eşyaların güvenliği ekiplerimiz tarafından sağlanmaktadır. Yeni binalara getirilen eşyalar dikkatli bir şekilde boşaltılmakta ve talep edilen odalara kadar çıkarılmaktadır.

Ayrıca tüm mobilyaların montajı marangoz ustalarımız tarafından gerçekleştirilmektedir. Ev taşıma süreci en geç 24 saat içerisinde sonuçlandırılmaktadır. Firmamız 1+1, 2+1 gibi daireleri 6 saat, 3+1 ve 4+1 gibi daireleri ise 12 saat içerisin de taşımaktadır.

Eşya Taşıma Sürecinde Dikkat Edilmesi Gerekenler


İlk olarak taşınacak olan eşyalar sistematik bir şekilde gruplandırılmalıdır. Örneğin katı ve hantal olan mobilyalar bir arada toplanmalıdır. Kırılgan ve hassas eşyalar için de aynı durum söz konusudur. Bu sayede yükleme uygulamaları daha kolay bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Eşya taşıma süreci boyunca dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta da yeni evlere getirilen eşyaların birbirine karışmaması gerektiğidir. Yani yatak odası takımları ile oturma odası takımları ayrı ayrı taşınmalıdır. Montaj sırasında hangi parçanın nereye ait olduğu kolay bir şekilde tespit edilmelidir. Kervan nakliyat firmamız taşıma hizmetlerini kurumsal bir mantık ile vermektedir. Tüm işlemler belirli bir sıraya göre tamamlanmaktadır.

Eşya Taşıma Süreci Nasıl Tamamlanır?

Firmamız anahtar teslim bir hizmet vermektedir. Yanı eşya taşıma süreci tüm mobilya ve diğer yüklerin kullanıma hazır bir hale getirilmesi ile son bulur. Müşterilerimizin eşyaları gelen taleplere göre odalara yerleştirilmektedir. Ayrıca avize ve perdelerin montajı da firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir.

Kervan evden eve nakliyat her zaman zahmetsiz bir eşya taşıma hizmeti vermektedir. Firmamız ile görüşerek sizde tüm ev eşyalarınızın çevre il ve ilçelere kadar taşınmasını sağlayabilirsiniz.

Başa Dön