Beyoğlu Evden Eve Nakliyat

İçerisindekiler

Beyoğlu Nakliyat


Kervan Beyoğlu nakliyat firmamız taşımacılık noktasında yılların vermiş olduğu bilgi ve tecrübeye sahiptir. Evlerde, ofis ve iş yerlerinde bulunan tüm eşyalar Türkiye’nin çeşitli il ve ilçelerine ulaştırılmaktadır. Firmamız yüklerin zarar görmemesi ve taşıma işlemlerinin sorunsuz bir şekilde tamamlanması için her türlü önlemi almaktadır.

Beyoğlu nakliyat aynı zamanda Taksim, Beşiktaş, Ortaköy gibi ilçelere de 7/24 araç desteği sağlamaktadır. Bünyemiz de faaliyet gösteren personellerimiz yük ve eşyaların özenle paketlemektedir. Paketleme ve montaj noktasında da ücretsiz bir şekilde destek sunmaktadır. Firmamıza gelen tüm talepler günlük olarak onaylanmaktadır. Kervan evden eve nakliyat fiyatları ekspertiz ekiplerimiz tarafından belirlenmektedir. Eşyalar incelendikten sonra müşterilerimize net fiyat bilgisi sunulmaktadır.

Beyoğlu Nakliyat Firmaları

Beyoğlu nakliyat firmaları sayesinde müşterilerimize ekonomik fiyatlar ile hizmet vermektedir. Müşterilerimize özel yüzde 15’e varan indirimler yapılmaktadır. Bu indirimler parça eşyalar için daha çok artmaktadır. Kervancıoğlu taşımacılık müşterilerini memnun etmektedir. Beyoğlu nakliye firmaları komisyonculuk yapmamaktadır. Kendi şahsımıza ait olan araçlar sayesinde taşıma hizmetleri güvenli bir şekilde verilmektedir.

İstanbul’un tüm ilçelerine asansörlü evden eve taşımacılık hizmeti vermektedir. Asansörlü ev taşıma fiyatları  da çok ekonomik bir düzeydedir. Beyoğlu nakliye firmaları sayesinde müşterilerimiz kaliteli bir hizmet almaktadır. Ayrıca mobilyaların montajı, demontajı ve paketlenmesi profesyonel bir şekilde yapılmaktadır. Beyoğlu nakliye firmaları şirket taşıma, ofis taşıma ve parça yük taşıma hizmeti vermektedir.

Beyoğlu Asansörlü Nakliyat

Bazı binalar 20 kat yükseklikten oluşmaktadır. Bu tür binalarda bulunan eşyaların taşınması için asansör sistemleri gerekmektedir. Beyoğlu asansörlü nakliye hizmetimiz sayesinde tüm yüksek katlı binalar çok kolay bir şekilde taşınmaktadır. Ayrıca vinç sistemleri sayesinde taşıma işlemleri olması gerektiğinden daha kısa bir süre içerisinde tamamlanmaktadır.

Kervan Beyoğlu asansörlü nakliye adı altında rezidans taşımacılığı, site taşımacılığı ve şirket taşımacılığı gibi hizmetler de verilmektedir. Firmamız bünyesinde bulunan asansör sistemleri yeni teknolojiler ile dizayn edildiği için nakil güvenliğini maksimum bir düzeye çıkarmaktadır. Beyoğlu’nun tüm sokaklarına 1 iş günü içerisinde asansörlü araç desteği sağlanmaktadır. Kervan nakliyat şehirler arası taşımacılık, şehirler arası parça yük taşıma fiyatları açısından da ekonomik hizmet sunmaktadır.

Beyoğlu Evden Eve Nakliyat Fiyatları


Beyoğlu evden eve nakliyat fiyatları 800 Türk Lirasından başlamaktadır. Bu fiyatlar anahtar teslim bir hizmeti içermektedir. Montaj, paketleme gibi işçilikler de dahildir. Firmamız 1+1, 2+1 ve 3+1 gibi daireler için çeşitli indirimler de gerçekleştirmektedir. Ayrıca 4+1 ve 5+1 gibi büyük daireler bile 1 iş günü içerisin de nakil edilmektedir. Beyoğlu evden eve nakliyat firmamız ile iletişime geçerek daha detaylı bilgi sahibi olma şansı bulabilirsiniz.

Başa Dön