Ev Eşyası Depolama

İçerisindekiler

Güvenli Eşya Depolama Hizmetimiz

Yaşadığımız sürece her türlü hizmetin ileri boyutunu görmeye devam edeceğiz. Ev eşyası depolama Sürekli gelişen teknolojinin beraberinde getirdiği hizmetler ise oldukça memnun edici seviyededir. Eşyalarınızı satmaya ya da birine vermeye kıyamıyorsanız hijyen koşullarında firmamız tarafından muhafaza edilebilir.

Öncelikle firmamız hizmetlerinden yararlanmaya karar verdikten sonra irtibata geçmeniz gerekiyor. Ev eşyası depolama hizmetimizden yararlanacağınızı ve diğer bilgileri öğrendikten sonra eşyalarınızın bulunduğu konuma gelen firmamız eşyalarınızı araca yükleyip depolama alanlarına getirir. Depolama alanlarına girmeden önce titizlik ile ambalajlanan eşyalarınız saklanmak üzere depolama alanımıza taşınır. Bu süreçte gerekli evrakların tutulması da iki tarafın güvenmesi açısından önemlidir.

Ev Depolama Fiyatları

Firmamız için eşyalarınızın az veya çokluğu kesinlikle önemli değildir. Ev eşyası depolama hizmetimizden her bütçeye uygun büyük ve küçük depolama alanlarımız vardır. Teslim ettiğiniz eşyalarınız emniyete alınarak dilediğiniz süreye kadar nakliye firmamızda kalır. Depolama alanlarımız 7/24 güvenlik kameraları ile izlenmektedir. Firma olarak eşyalarınızın karışması ya da deforme olması gibi bir sorun ile karşılaşmayacağınıza dair garanti verebiliriz.

Hizmetinde oldukça titizlik ve disiplin isteyen çalışmalardan birisi de eşya depolama servisleridir. Yılların deneyimi ve birikimleri ile bu ihtiyaçları en modern ve donanımlı alanlarda, her bir eşyayı sigorta kapsamına alarak karşılayan şirketimiz, emanet edilen her eşyayı özelliklerine uygun şekilde paketleyip, saklamaya uygun hale getirdikten sonra depolama hizmetlerini başlatmaktadır.

İstanbul'da Kiralık Depolar

Kesinlikle hiçbir eşya ve malzemeye zarar gelmeyecek şekilde kapalı, küf ve nemden uzak, hijyenik koşullarda istenilen zaman aralıklarında saklanmasını sağlayan kuruluşumuz, eşyaların karışmaması ve her hangi bir yanlış anlaşılmaya sebebiyet vermemesi için uzman eksperler tarafından incelemeye alınarak, resimleme ve numaralandırma işlemlerine tabi tutulmaktadır.

Ev, ofis, fabrika, mağaza ve her türlü kurumsal alan eşyalarının stoklanmasını kabul eden ve istenilen zamanda da sevke hazır hale getiren firmamız, müşterilerine stoklama ile ilgili ayrıntılı doküman ve raporlar da sunarak gönül rahatlığı içerisinde eşyalarını emanet edebilmelerini sağlamaktadır. Eşya Depolaması Fiyatları ile de müşterilerine ekonomik çözüm yolları sunan firmamız, eşyanın miktarına ağırlığına ve zamanına göre fiyat belirlemesi yaparak, her kese ve her keseye uygun çözümler sunmaktadır

Başa Dön