İkitelli Evden Eve Nakliyat

İçerisindekiler

İkitelli Ev Taşıma


Kervan İkitelli Ev Taşıma, İstanbul, Kocaeli başta olmak üzere 81 ilin tamamına taşımacılık hizmeti vermektedir. Firmamız sektörün gerektirdiği tecrübe ve deneyime sahiptir. 25 yıldır bu işin için de olan personellerimiz ile tüm yükler profesyonellik ile nakil edilmektedir. İkitelli Ev Taşıma depo taşımacılığı, ağır yük taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı ve komple yük taşımacılığı gibi hizmetler vermektedir.

Ayrıca 1+1, 2+1 ve 3+1 gibi daireler profesyonel bir şekilde nakil edilmektedir. Ağır yükler, parça yükler, seri imalat ürünleri kaliteli ambalajlar ile paketlenmektedir. Paketleme işlemleri hassasiyet ile gerçekleştirildiği için yüklerin deforme olma riski ortadan kaldırılmaktadır. Kervan evden eve nakliyat depo malzemelerini,  mobilyaları ve komple yükleri uzman personeller tarafından dikkatli bir şekilde araçlara yerleştirmektedir.

İkitelli Evden Eve Nakliyat

İkitelli ev taşıma hizmetleri sayesinde istenilen yükler İstanbul’un 39 ilçesine ulaştırılmaktadır. Ankara, Bursa, Manisa ve Eskişehir gibi illere günlük olarak sevkiyatlar düzenlenmektedir. Ofis taşıma, daire taşıma, şirket taşıma noktasında da destek sağlanmaktadır. İkitelli Ev Taşıma, müşteri memnuniyeti açısından sevkiyatları düzenli ve zamanında gerçekleştirmektedir.

Ayrıca parça mobilyaların teslim sürelerin de herhangi bir gecikme yaşanması söz konusu değildir. İkitelli evden eve nakliyat fiyatları makul bir düzeyde tutulmaktadır. Firmamız yükleme, paketleme, boşaltma gibi hamallık hizmetleri için ekstra bir ücret talep etmemektedir. İkitelli evden eve nakliyat firmamız bünyesinde her türlü yükü taşıyabilecek tır ve kamyon modelleri yer almaktadır.

İkitelli Ofis Taşıma

Yük taşıma hizmetleri veren İkitelli ofis taşıma firmaları sayısı fazladır. Ancak her firma kaliteli bir hizmet sunmamakla beraber alanında uzman değildir. Özellikle de maddi açıdan değerli olan eşyalar kapalı kasa ve K3 belgesine sahip olan araçlar le nakil edilmelidir. İkitelli ofis taşıma firmaları arasında kalitesi ile ön plana çıkan Kervan taşımacılık ise, her yüke özel muameleler gerçekleştirmektedir.

Yükleme, boşaltma gibi işlemler sırasında eşyaların darbelere maruz kalması söz konusu değildir. Ayrıca parça yük taşıma, ağır yük taşıma ve depo yükü taşıma hizmetleri sadece teknolojik araç modelleri ile verilmektedir. İkitelli ofis taşıma firmamız asansörlü evden eve nakliye hizmeti de vermektedir.

İkitelli Ev Taşıma Şirketleri

İkitelli Ev Taşıma şirketleri piyasa şartlarına göre hem daha kaliteli hem de daha ekonomik bir hizmet sunmaktadır. Tüm sevkiyatlar merkez tarafından yönetilmekte ve yaşanan sorunlar anında çözülmektedir. Yine tüm ambar tesislerine gelen yükler için anlık taşıma hizmeti sunulmaktadır. İkitelli Ev Taşıma şirketleri, müşterilerine özel net yüzde 20’lik bir indirim gerçekleştirmektedir. Parça eşya taşıma hizmetleri için ise işçilik ücreti alınmamaktadır. Firmamız kurumsal taşımacılık, asansörlü taşımacılık, parça imalat yük taşımacılığı ve şehir içi depo taşıma gibi hizmetleri makul rakamlarla sunmaktadır.

Başa Dön