Samsun Evden Eve Nakliyat
Samsun Evden Eve Nakliyat
Anasayfa \ Blog \ Samsun Evden Eve Nakliyat
Samsun Evden Eve Nakliyat
İsmail KERVANCIOĞLU 02.12.2014 14:51:35 Evden Eve Nakliyat 1665

Başta Samsun Evden eve nakliyat olmak üzere Samsun Kurumsal taşımacılık, iş yeri, fuar taşımacılığı gibi konularda işinin uzmanı olan şirketimiz Samsun Nakliye Firmaları içerisinde de tartışmasız bir numaradır. Avrupa standartlarinda verdigi nakliye hizmetleri ile sektörünün aranan isimlerinden olan, yillarin getirdigi tecrübe ve bilgi birikimi ile hizli ve sorunsuz ev transferi saglayan kurulusumuz, Samsun evden eve nakliyat kapsamina ve kalitesine karsin oldukça makul fiyatlarda nakliye gerçeklestiren ve tüm bunlarin yani sira sigorta güvencesi de veren sirketimiz, sundugu ödeme kolayliklari ile de bütçenize ekstra yük getirmez.Hizmet yolculuğuna çıktığımız günden bu yana hayatın her alanında olduğu gibi nakliye sektöründe de pek çok değişim ve gelişim yaşamdı. Yaklaşık otuz beş yıl önce taşınma deyince akla ilk gelen uygun bir vasıta bulup eşyaları yeni adrese götürmek akla gelirdi. Bunun dışında her şey alan sahibinin sorumluluğu ve emeği dahilindeydi. Araçlar ve o araçları kullanan nakliyeciler de yalnız ulaşımdan sorumluydu.

Ama bu güne baktığımızda çok yol kat eden ve müthiş ilerleme kaydeden taşıma sektörü artık çok daha kapsamlı, modern, yenilikçi ve birbirinden üstün hizmet seçenekleri sunmakta, bu süreci bir kabus olmaktan çıkartıp tam manası ile sıradan bir olaymış gibi ele alınmasını sağlamaktadır.

 

Bu süreci her ayrıntısı ile yaşayan ve gelişime ayak uydurarak bu gün alanının en iddialı isimlerinden bir tanesi olan kuruluşumuz müşteri odaklı hizmet anlayışı ve gerçekleştirdiği A dan Z ye nakliye hizmetleri ile yaşamın her alanında yanınızda yer almakta, bu süreçte sizin yapmanız gereken işleri de üzerine alarak kolay bir adres değişikliği yapmanıza ön ayak olmaktadır. Peki nedir bizi bu kadar iddialı kılan? neler yapıyoruz da ezber bozup nakliyat konusunu daha kolay yoldan gerçekleştiriyoruz?

 

Öncelikle şunu belirtmeliyiz ki taşıyacağımız alan ister bir konut isterse büyük bir fabrika olsun mutlaka sigorta kapsamına alıyor, kırılıp dökülme, iş kazası durumlarında zarar tazmin güvencesi sunuyoruz. Eşyaların türüne göre farklı ambalaj çözümleri temin ediyor, sizin yerinize toplayıp paketliyor, koliliyoruz. Yani taşınma sürecinin en zor ve zahmetli işlerini sizin adınıza biz yapıyoruz.

 

Hem esyalarin toplanmasini, hem tasinmasini hem de yeni adrese çikartilarak montajini sizin direktifleriniz dogrultusunda gerçeklestiren, islem bitiminde size yapacak tek bir is dahi birakmayan sirketimiz, bu güne kadar yasadiginiz en konforlu ve zahmetsiz tasinma sürecine kervan nakliyat imzasini atar.