Antalya Evden Eve Nakliyat

İçerisindekiler

Antalya Nakliyat


Kervan Antalya evden eve nakliyat firmamız, 40 yıllık tecrübesi ve deneyimi sayesinde tüm eşyaları profesyonel yöntemler ile taşımaktadır. Nakliye hizmetinin sorunsuz bir şekilde verilebilmesi için uzman personellere ihtiyaç duyulmaktadır. Çünkü eşyaların paketleniş, yükleniş tarzları oldukça önemlidir.

Antalya evden eve nakliye şirketimiz bünyesinde hizmet veren tüm personeller, mesleğin gerektirmiş olduğu tecrübeye sahiptir. Taşıma uygulamaları sırasında en küçük bir eşyanın zarar görmesi gibi bir durum söz konusu değildir. Ayrıca firmamız müşterilerine ücretsiz bir şekilde ekspertiz desteği sunmaktadır. Antalya evden eve nakliyat firmaları fiyat ortalamasına bakılırsa, yine en hesaplı hizmet Kervancıoğlu tarafından sunulmaktadır. Ayrıca ofis taşıma, parça eşya taşıma ve şehirler arası nakliye gibi hizmetler de sunmaktadır.

Antalya Nakliyat Firmaları

Taşınma sürecinde sorunlar yaşanmaması için sadece alanın da uzman olan Antalya nakliyat firmaları tercih edilmelidir. Merdiven altı diye tabir edilen nakliyeciler yüzünden müşterilerimiz mağdur olmaktadır. Özellikle de işçilik ücretlerini azaltmak için günlük yevmiyeciler tutulmakta ve işlemler bilinçsiz bir şekilde yapılmaktadır.

Antalya nakliyat firmaları arasında bir tercih yapılırken kurumsallığa da önem verilmektedir. Örneğin Kervan nakliye şirketi, her daim kurumsal bir çalışma prensibi ile hizmet vermektedir. Müşterilerimize temin edilen süreler içerisin de taşınma işlemleri tamamlanmaktadır. Antalya evden eve nakliye hizmetleri, kapalı kasa kamyonlar ile verilmektedir. Bu sayede taşıma güvenliği maksimum bir düzeye çıkarılmaktadır.

Antalya Şehir İçi Nakliyat

Şirketimiz, Antalya şehir içi nakliyat noktasında da destek sunmaktadır. Parça eşyalar, ofis mobilyaları ve 1+1 gibi daireler istenilen ilçelere kadar götürülmektedir. Bünyemiz de yer alan küçük kamyonlar sayesinde şehir içi taşıma hizmetlerinin maliyeti düşürülmektedir. Firmamız tüm mobilyaların montaj ve kurulumunu aynı gün içerisin de gerçekleştirmektedir.

1+1, 2+1, 3+1 gibi daireler anahtar teslim olacak bir şekilde taşınmaktadır. Antalya şehir içi nakliyat hizmetleri ekonomik fiyatlar ile verilmektedir. Bunun yanı sıra İstanbul, Ankara gibi iller için şehirler arası nakliye desteği sunulmaktadır. Ayrıca seri imalat ürünleri, toplu mobilyalar ve çok katlı şirketler de firmamız tarafından istenilen adreslere nakil edilmektedir. Antalya nakliyat firmaları sayesinde taşıma sürecin de müşterilerimizin sorun yaşaması engellenmektedir.

Antalya Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Her firma, müşterilerinden farklı ücretler talep etmektedir. Bu nedenle Antalya evden eve nakliyat fiyatları farklılık göstermektedir. Ancak firmamız, memnuniyet oranlarını arttırmak için ekonomik bir hizmet sunmaktadır. Örneğin yakın ilçeler veya şehirler için yüzde 40’a varan indirimler yapmaktadır. Ambalajlama, montaj gibi işçilikler için ise ekstra bir ücret talebin de bulunulmamaktadır.

Antalya şehir içi nakliyat fiyatları da makul bir seviye de tutulmaktadır. Firmamız tüm ilçeler için asansörlü taşımacılık imkanı sunmaktadır. Özellikle de rezidans ve site gibi binalar için vinç sistemleri temin edilmektedir. Detaylı fiyat bilgisi almak için Kervan nakliyat ile iletişime geçebilirsiniz.

Başa Dön