Bostancı Evden Eve Nakliyat

İçerisindekiler

Bostancı Nakliyat

Kervan bostancı evden eve nakliyat tecrübesi sayesinde taşınma sürecini sorunsuz bir şekilde tamamlamaktadır. Ofis taşıma, ev taşıma ve büro taşıma gibi hizmetlerin tamamı uzman ekipler tarafından erilmektedir. Bostancı evden eve nakliyat firmamız, koltuk takımlarını, halıları, avizeleri ve taşınacak olan tüm eşyaları özenle paketlemektedir.

Paketleme işlemleri en az 2 kat olacak bir şekilde uygulanmaktadır. Bu sayede yüklerin zarar görme riskleri ortadan kaldırılmaktadır. Ayrıca Bostancı’da yer alan tüm ilçelere de aynı kalitede evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.

Bostancı Asansörlü Nakliyat


Sektörün liderliği eline alan Kervan bostancı asansörlü nakliyat şirketi, asansörlü taşımacılık noktasında da her türlü desteği sağlamaktadır. Firmamız asansör sistemleri 18 kat yüksekliğe kadar ulaşabilmekle beraber eşyaların daha hızlı bir şekilde taşınmasına imkân tanımaktadır. Ayrıca yüksek katlı şirketler, holdingler ya da bankalar içinde asansör desteği sunulmaktadır.

Bostancı nakliyat, öncelikle vinç platformunun kurulacağı alanı belirlemektedir. Daha sonra eşyalar dikkatli bir şekilde asansör sepetine yüklenmektedir. Yeni dairelere getirilen mobilyaların, beyaz eşyaların ve perdelerin montajı gerçekleştirilmektedir. Bostancı asansörlü nakliyat firmamız ciddi anlamda zahmetsiz bir hizmet sunmaktadır. Bu süreç içerisinde müşterilerimiz en ufak bir zorluk veya sıkıntı ile karşılaşmamaktadır.

Bostancı Nakliyat Firmaları

Piyasanın altında rakamlar ile hizmet veren pek çok nakliye firması, işini adam gibi yapmamaktadır. Müşteriler ucuz bir hizmet almaya çalışırken daha büyük maddi kayıplar ile karşılaşmaktadır. Bostancı nakliyat firmaları araştırılmaları sırasında fiyattan öne şirketinin tecrübesi ve hizmet kalitesi ön planda tutulmalıdır. Firmamız ise her zaman kaliteli bir hizmeti ekonomik fiyatlar ile vermektedir. Ayrıca 4+1, 5+1 gibi dairelere özel yüzde 20’ye varan indirimler de gerçekleştirilmektedir. Bostancı nakliyat firmaları kurumsal yük taşıma, asansörlü ev taşıma ve parça eşya taşıma gibi hizmetleri de uygun fiyatlar ile vermektedir.

Bostancı Evden Eve Nakliye Ücretleri

Bostancı evden eve nakliye ücretleri, firmadan firmaya göre farklılık göstermektedir. Eşyaların sayısı, götürülmesi planlanan bölgelerin uzaklığı gibi kriterler de oldukça etkilidir. Ancak günümüz şartlarında pek çok nakliye şirketi komisyonculuk yaptığı için ücretlerin yükselmesine neden olmaktadır. Bu komisyoncular sadece internet üzerinden sanal bir şekilde faaliyet göstermektedir. Bostancı nakliye firmamız ise komisyonculuk olayına girmemekte ve tüm hizmetlerini kendi imkanları ile vermektedir.

Başa Dön