Şanlıurfa Evden Eve Nakliyat
Şanlıurfa Evden Eve Nakliyat
Anasayfa \ Blog \ Şanlıurfa Evden Eve Nakliyat
Şanlıurfa Evden Eve Nakliyat
İsmail KERVANCIOĞLU 02.12.2014 15:10:15 Evden Eve Nakliyat 2240

Alaninin lider kuruluslari arasinda yer alan, sundugu modern tasima çözümleri ile benzerlerinden ayrilan firmamiz basta Şanlıurfa evden eve tasima hizmetleri olmak üzere bu sehir sinirlari içerisinde bulunan tüm is yeri ve konutlarin adres degisikliklerinde esyalara transfer olanagi saglar. Bu güne kadar verilen nakliye hizmetlerinin yani sira sektöründe yasanan gelisimlere ayak uydurup hatta bizzat yeniliklerin öncülügünü yaparak çok daha modern ve pratik tasinma çözümlerine imzasini atan Kervan nakliyatfirmamiz, sizin yerinize evlerinizi toplayip yeni adresinize nakilini saglar.

Peygamberler şehri olarak bilinen ve ülkemizin en özel şehirlerinden bir tanesi olan Şanlıurfa da kurum, kuruluş ve Şanlıurfa Evdeneve Nakliyat hizmetleri yapan firmamız güçlü yapısı ve Avrupa normlarında sağladığı hizmet kalitesi ile burada da en çok tercih edilen isimler arasında yer almaktadır. Urfa Kurumsal Nakliye başlığı altında fabrika gibi devasa yapıların, mağazaların, bankaların yeni adreslerine transferini sağlarken, hastane, okul gibi kamuya ait yapıların taşınmasını da güçlü donanımı ve kadroları ile sorunsuz gerçekleştirmektedir.

 

Hizmet vereceği hedef kitlenin evi, iş yeri, işletmesi yada her neyi olursa olsun büyük küçük alan ayrımı yapmaksızın tamamını sigorta güvencesi altında taşıyan, bu iş için kapınıza geldiği alandan yeni adresinize teslim edip iş bitti dediğiniz zamana kadar her saniyesinde sigorta süreci işleyen ve meydana gelen tüm aksaklıkların bedelini tazmin eden firmamız ekonomik fiyatları ve güçlü hizmetleri ile Şanlıurfa Nakliye Şirketleri arasında tartışmasız liderdir.

 

Taşınma maliyetinin ne kadar olacağını merak eden müşterileri için ücretsiz ekspert hizmeti veren, ortaya çıkan fiyatta anlaşılması durumunda alanda hızlı bir çalışma yapıp gerekli alt yapının hazırlanması için lazım gelenleri en ince detayına kadar planlayan ve sigorta bedelini belirleyen kuruluşumuz, bu çalışmanın ardından belirlenen tarihte tam kadro ve donanım ile kapınızın önünde hazır bulunup süreci bir an önce başlatır. Dileyen müşterilerimiz için ambalajlama hizmetleri de verilmektedir.Oldukça titiz bir çalisma gerektiren ve son derece zorlu olan konutlarinizi tasinma öncesinde firma eksperleri ile inceleyerek planlayan, nakliyede kullanilacak araçlarin adedini, eleman sayisini, esyalarin paketlenmesinde kullanilacak materyalleri ve nakliye fiyatini belirleyen ve ardindan ise koyulan kurulusumuz bu sayede sorun yasamadan hizli bir sekilde esya geçisini saglar. Hizmetlerinin yani sira sanliurfa nakliyecileri arasinda zirveye oturan sirketimiz sizlere hizmet vermekten gururduyar.