Gebze Evden Eve Nakliyat Firmaları

İçerisindekiler

Gebze Nakliye Firmaları


Kervan Gebze evden eve nakliyat firmamız, taşımacılık sektöründe 40 yıllık bir hizmet tecrübesine sahiptir. Ev, ofis ve şirket taşıma gibi hizmetler verilmekle beraber tüm yükler istenilen adreslere götürülmektedir. Eşyaların ambalajlanması, paketlenmesi, montaj edilmesi gibi işlemler uzman ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.

Ayrıca firmamız 1+1, ‘2+1 ve 3+1 gibi daireleri ekonomik fiyatlar ile taşımaktadır. Gebze evden eve nakliyat ekipleri, mobilyaları dikkatli bir şekilde sökmekte ve sökülen her bir parçayı paketlemektedir. Bu sayede ahşap yüzeylerin zarar görme riski ortadan kaldırılmaktadır. Evden eve nakliyat şirketimiz eşyaların araçlara yüklenme aşamasın da ayrı bir dikkat göstermektedir. Kırılgan malzemeler için özel bölmeler oluşturulmaktadır. Gebze nakliyat ekipleri, montaj işlemlerini de profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Gebze Nakliyat Firmaları

Bu sektör de ekonomik fiyatlar ile hizmet veren Gebze nakliyat firmaları, müşteri memnuniyetine de ayrı bir önem vermektedir. İster ev ister se ofis taşıma hizmetleri sadece uzman personellerimiz tarafından sağlanmaktadır. Gebze’nin tüm mahallere ve caddelerine ise 24 saat içerisin de araç yönlendirilmektedir.

Firmamız İstanbul şehir içi nakliye ücretleri ortalamasına göre en makul hizmeti sunmaktadır. Ayrıca paketleme, sökme ve takma gibi işçilikler için ek bir ücret talebin de bulunulmamaktadır. Gebze nakliyat firmaları asansörlü taşımacılık, sigortalı taşımacılık ve şehirler arası ev taşımacılığı noktasında da destek sağlamaktadır. Gebze başta olmak üzere tüm ilçelere parça eşya taşıma hizmeti verilmektedir. Müşterilerimiz eşyalarına zarar gelmesi gibi bir durum söz konusu değildir.

Gebze Evden Eve Nakliye

Gebze evden eve nakliye firmamız, şehirler arası tüm il ve ilçelere sevkiyatlar gerçekleştirmektedir. Ankara, Bursa ve Manisa başta olmak üzere diğer illere de haftalık nakliye seferleri düzenlenmektedir. Parça eşyalar, ofis mobilyaları ve ev eşyaları 48 saat içerisin de yeni adreslere ulaştırılmaktadır. Ayrıca Beşiktaş, Okmeydanı ve Kasımpaşa gibi ilçeler için de 7/24 araç desteği sağlanmaktadır.

Gebze evden eve nakliye ücretleri ise oldukça makul bir düzeydedir. Eşya sayısı ne olursa olsun müşterilerimizin memnuniyetini için yüzde 20’ye varan indirimler yapılmaktadır. Firmamız asansörlü nakliye, parsiyel taşımacılık ve şehir içi ev taşıma gibi hizmetlerini de makul bir düzey de vermektedir.

Gebze Evden Eve Nakliye Firmaları

Gebze evden eve nakliye firmaları sayesinde taşınma süreci çok pratik bir şekilde atlatılmaktadır. Tüm eşyalar bilimsel yöntemler ile nakil edildiği için en ufak bir sorunun yaşanması söz konusu değildir. Özellikle de montaj uygulamaları için marangoz desteği sağlanmaktadır.

Gebze evden eve nakliye firmaları tüm hizmetlerini anahtar teslim mantığı ile vererek müşterilerini memnun etmektedir. Detaylı fiyat bilgisi ve anlık ekip desteği için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca ev taşıma süresi boyunca müşterilerimizin tüm özel talepleri harfiyen yerine getirilmektedir.

Başa Dön