Cevizli Evden Eve Nakliyat

İçerisindekiler

Cevizli Evden Eve Nakliyat

Cevizli evden eve nakliyat firmamız, 1986 yılında bu sektörde faaliyet göstermeye başlamıştır. 5’e yakın araç modelimiz ile 1+1, 2+1 ve 3+1 gibi daireler hızlı bir şekilde taşınmaktadır. Firmamız her zaman kurumsal bir hizmet sunarak müşterilerini memnun etmektedir. Tüm eşyalar personellerimiz tarafından çift kat olacak bir şekilde paketlenmektedir.

Bu sayede yükleme ve boşaltma sırasında maddi kayıplar yaşanması engellenmektedir. Firmamız ev taşıma, ofis taşıma ve parça eşya taşıma gibi hizmetler sunmaktadır. Cevizli nakliyat, İstanbul, Ankara ve İzmir gibi şehirler için de sevkiyat desteği sağlamaktadır. Eşyaların montajı, sökümü ve kurulumu marangoz ustalarımız tarafından gerçekleştirilmektedir. Ayrıca firmamız anahtar teslim bir hizmet sunarak müşteri memnuniyetini arttırmaktadır.

Cevizli Ofis Taşıma

Evden eve nakliyat şirketimiz, Cevizli'de bulunan tüm iş yerleri ve şirketler için ofis taşıma hizmeti vermektedir. Tamamen sigortalı bir şekilde sağlanan nakliye desteği, sorunsuz bir şekilde tamamlanmaktadır. Cevizli ofis taşıma firmamız, kapalı kasa kamyon modelleri sayesinde tonlarca eşyayı tek sefer de nakil edebilmektedir.

Deri koltuklar, toplantı masaları ve diğer tüm ofis mobilyaları özenle paketlenmektedir. Yükleme ve indirme sırasında eşyaların deforme olma riski bulunmamaktadır. Cevizli ofis taşıma firmamız, şehirler arası nakliye, şehir içi nakliye olmak üzere tüm bölgelere sevkiyatlar düzenlemektedir. Ayrıca teslimat sürelerinde en ufak bir gecikme yaşanmamaktadır. Cevizli nakliyat ekipler müşterilerimizin talepleri doğrultusun da eşyaları odalara kadar yerleştirmektedir.

Cevizli Nakliyat

Cevizli evden eve nakliyat şirketi, taşıma hizmetlerini sigortalı bir şekilde vermektedir. Yani taşınacak olan eşyalar ekspertizler tarafından kaskolanmaktadır. Şirketimizin tüm araç modelleri de K3 belgesine sahiptir. Şehirler arası evden eve nakliye hizmetleri kurumsal bir şekilde verilmektedir. Ayrıca firmamıza ait olan asansör sistemleri sayesinde nakil işlemleri daha kolay bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Bu asansör sistemleri 25 kat yüksekliğe kadar ulaşım sağlamaktadır. Eşyalar balkonlardan içeri alınarak, taşıma işlemleri sırasında zaman kaybedilmesi engellenmektedir. Cevizli evden eve nakliyat şirketi, dubleks daireler için depolama alanları çok büyük olan araç modelleri temin etmektedir. Tüm yükler tek bir sefer de istenilen il veya ilçelere götürülmektedir.

Cevizli Nakliyat Firmaları

Cevizli nakliyat firmaları şehirler arası ev taşıma noktasında da hizmet vermektedir. 81 ilin tamamına sevkiyatlar düzenlenmektedir. Ankara ve İzmir gibi büyük şehirlere özel yüzde 20’lik bir indirim yapılmaktadır. Ayrıca firmamız parça eşyaları da makul fiyatlar ile taşıyarak müşterilerini memnun etmektedir. Cevizli nakliyat firmaları ekonomik hizmet sunmaktadır.

Örneğin ambalajlama, sökme ve takma gibi işlemler için ek bir para talep edilmemektedir. Emekli ve memur olan müşterilerimize özel indirimler de yapılmaktadır. Firmamız tüm ilçelere ücretsiz bir şekilde inceleme ekibi yönlendirmektedir. Müşterilerimize net bir fiyat bilgisi verildikten sonra paketleme işlemlerine başlanmaktadır. Sizde bizi tercih ederek hem ekonomik hem de kaliteli bir hizmet alma şansı bulabilirsiniz.

Başa Dön