Kurtköy Evden Eve Nakliyat

İçerisindekiler

Kurtköy Evden Eve Nakliye


Evden eve nakliye için ihtiyacınız olan özeni sağlamaktayız. Firmamız Kurtköy evden eve nakliyat olarak haftanın her günü hizmet verebiliriz. Evde olan eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmeden kesintisiz hizmet almak istiyorum diyorsanız çok doğru adrestesiniz. Sizleri maddi açıdan da karlı çıkaracak nakliye için firmamızdan randevu talep ediniz.

Eşyaların durumuna uygun araç tahsis etmek için Kurtköy evden eve nakliyat olarak ücretsiz keşif imkanı sunuyoruz. Ücretsiz keşif de her zaman yapılmaktadır. Sizleri memnun edecek nakliye için henüz geç kalmış sayılmazsınız. Eşyaların yapısını asla bozmadan hizmet almanızı sağlıyoruz. Eşya kalitesine uygun nitelikte işçilik için bizler ile irtibata geçiniz. Kurtköy evden eve nakliye için bir telefon kadar yakın olduğumuzu belirtmek isteriz. İstanbul’un her iki farklı bölgesi için özel işçiliklerimiz bulunur.

Yukarıda belirtilenlerin dışında çok daha fazlası için Kurtköy evden eve nakliyat hizmetleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Firmamızın nakliye için sunduğu avantajlı fiyatlardan da yararlanabilirsiniz. Evden eve nakliyat da detaylı ve kaliteli hizmet sizleri bekliyor.

Kurtköy evden eve nakliyat firmamız 30 yıllık deneyimin ve birikimin katkılarıyla, bugün en kaliteli, teknolojik ve profesyonel hizmet veren firmalar arasında boy gösteren kuruluşumuz, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları, yeniliklere açık hizmet yapısı ve ekonomik fiyat anlayışı ile, sektörün önde gelen seçkin firmalarından biri olmuş ve her alana hitap eden hizmet modelini oluşturmuştur.

Kurtköy Nakliyat Şirketi

İstanbulun yeni gelişen semtlerinden bir tanesi olan ve son derece modern inşaat projelerine ev sahipliği yapan Kurtköy de, ortaya çıkan nakliye gereksinimine son derece modern ve geniş imkanlarla taşınma çözüm getiren firmamız; Kurtköy Evden eve Nakliyat hizmetleri başta olmak üzere kurumsal alan transferi ve diğer tüm taleplere eşine az rastlanan bir profesyonellik ile hizmet garanti etmektedir. Çalışanlarını güvenilir ve işinin ehli kişilerden seçen, son derece modern imkanlarla donatılmış araç ve ekipmanları ile bu süreci kolay ve pratik kılan nakliyat şirketimiz sırası ile;
* Taşıyacağı alanda ücret talep etmeden ekspertiz incelemesi yapmakta
* Ekspert çalışmasına göre fiyat, eleman sayısı, sigorta bedeli, araç kapasite ve adedi belirlenmekte
* Tüm hizmet aşamalarının yer aldığı sözleşmeler karşılıklı imzalanarak süreç başlatılmakta
* Belirlenen tarih ve saatte taşınacak adreste hazır bulunulmakta
* Önce eşyaların demontesi ardından paketleme işlemleri başlatılmakta
* Her bir eşya kendi sınıf ve özelliğine uygun yöntem ve ekipmanlar ile paketlenmekte
* Şayet daire yüksek katlarda yer alıyor ise kızaklı sistem vasıtası ile eşyalar araçlara yüklenmekte
* Gidilecek adrese transferi gerçekleştirilerek koli ve paketler direktiflerinize göre alana taşınmakta
* Demonteler tekrar montelenerek eski haline getirilmekte
* Hasar yada kusur tespiti yapılarak sorun bulunmaması durumunda süreç başarı ile sona ermektedir.
 
Tüm bu aşamaları son derece cazip Kurtköy Nakliye Fiyatları farkı ile ayağınıza getiren ve anahtar teslimi taşıma sloganı ile tüm bu süreci hızlı ve sorunsuz bir biçimde zahmetsizce tamamlamanıza yardımcı olan şirketimiz bu güne kadar yaşadığınız en rahat ve konforlu adres değişikliğini size armağan eder.

Kurtköy Ev Taşıma

Son sistem taşıma teknikleri, kapalı süspansiyonlu araç seçenekleri, kaliteli ambalajlama destekleri ile, nakliyenin kalbini oluşturan ve olmazsa olmaz hizmetleri müşterilerine bir arada sunan şirketimiz, bünyesinde barındığı genç ve dinamik personel kadrosu ile de, evden eve başta olmak üzere bütün kurumsal ve özel alan taşıma servislerini, itina ve sorumluluk bilinci içerisinde gerçekleştirmektedir.

Müşterilerinin güvenini kazanmak ve hizmetlerinden memnun ayrılmalarını sağlamak için, olası bir hasar durumuna karşı eşyaları sigorta güvencesine alan kuruluşumuz, kısacası amatör taşımacılık yapan bir firmada bulunmayacak hizmetleri ve imkanları sunmaktadır. Eşya deontoloji, eşyaların cinsine uygun ambalajlama, yükleme, taşıma ve montaj işlemlerinden oluşan servisleriyle, bir transport şirketinden beklenenin üzerinde hizmetler sunan firmamız, aldığı ücretin karşılığını hakkı ile vermek için bütün donanım ve desteklerini müşterileri için seferber etmektedir.

Başa Dön