Florya Evden Eve Nakliyat

İçerisindekiler

Florya Nakliyat

Kervan Florya nakliyat, başkent başta olmak üzere İç Anadolu bölgesinin tüm illerine kaliteli bir taşınma desteği sunmaktadır. 1+1 evler, küçük ofisler veya parça eşyalar 2 iş günü içerisinde nakil edilmektedir. Florya evden eve nakliyat hizmetleri adı altında şirket, ofis ve banka taşıma gibi destekler de sağlanmaktadır. Firmamız özellikle de ev eşyalarını profesyonel bir şekilde taşımaktadır.

Her bir eşya kaliteli ambalajlar ile paketlenmekte ve daha sonra dikkatli bir şekilde araca yüklenmektedir. Florya nakliyat şirketi, rezidans, villa taşımacılığı gibi özel mülkler içinde pratik çözümler geliştirmektedir. Ayrıca asansörlü evden eve, kurumsal yük taşıma, sigortalı ev taşıma gibi genel hizmetler de verilmektedir. Evden eve nakliyat firmamız her şat ve koşulda müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Florya Evden Eve Nakliyat

Memurlar, kiracılar veya yeni daire alan bireyler taşınma durumu ile karşılaşmaktadır. Ardından ise alanında uzman olan Florya evden eve nakliyat firması arayışına girilmektedir. Şirketimiz ise 40 yıllık tecrübesi sayesinde profesyonel bir nakil desteği sağlamaktadır. Evlerde bulunan her bir mobilyanın montajı ve kurulumu uzman ekiplerimiz tarafından sağlanmaktadır.

Ayrıca perdeler, avizeler içinde montaj desteği sunulmaktadır. Florya nakliyat firmamız, eşyaların zarar görmemesi için de her türlü hassasiyeti ön planda tutmaktadır. Tüm ilçelere asansör temini gerçekleştirilmektedir. Asansörlü evden eve nakliye hizmetleri Florya’nın ilçelerine özel yüzde 20 daha ucuz fiyatlar ile verilmektedir.

Florya Ofis Taşıma

Florya ofis taşıma hizmetleri, kurumsal şirketleri bankaları, emlak dükkanları kapsamaktadır. Ofis mobilyaları, raf sistemleri, metal malzemeler firmamız tarafından sökülüp paketlenmektedir. Yine sökülen parçaların montajı ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Florya ofis taşıma, büyük holdingler ve çok katlı şirketler içinde verilmektedir.

Firmamız kurumsal alanlarda bulunan tüm eşyaları K3 belgeli araç modelleri ile taşımaktadır. Ayrıca talep eden müşterilerimiz için özel taşıma sigortası da imzalanmaktadır. Florya evden eve nakliyat, şehirlerarası ofis taşıma, şehir içi parça eşya taşıma gibi sektörlerde de faaliyet göstermektedir.

Florya Nakliyat Fiyatları

Ev taşıma, parça eşya taşıma, büro taşıma gibi hizmetler farklı fiyatlar ile verilmektedir. Florya nakliyat fiyatları projenin şekline göre farklılık göstermektedir. Örneğin 1+1 daireler içi dubleks daireler arasında ücret farklı bulunmaktadır. Ancak firmamız müşterilerinin bütçelerini koruma altına almak adına ekonomik bir hizmet sunmaktadır. Florya nakliye fiyatları hakkında bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

Başa Dön